Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire fáj a fültágítás?

Mennyire fáj a fültágítás?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiság. És ha már írsz,írd le a véleményed róla,hogy neked van-e,ha igen milyen,és csináltatnál-e?
2009. márc. 19. 15:07
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
29%

vélemény: nekem gyomorfájás jön rám ha érted amikor vkinek átlátok a fülén de gyakran látok ilyen embert :s és már a gondolattól is nekem gyomrom fordul fel :S

bocsi de véleményt írtam

15/L

2009. márc. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
88%

Hello.

Bizony fáj. én nagyon sűrgősen akartam tágítót és 1 nap alatt megcsinálták.. szikével metszettek a fülembe és így 1-2 bent volt a tágító. azt hittem elájulok. de kibírható.

most 20mm es van bent.

2009. márc. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
71%

nekem 14 mm.

magamnak tágítottam. attól függ h mien gyorsan tágítod, annyira fog fájni. amúgy nem naon fáj. mondjuk nekem volt oan h véres,gennyes darabok jöttek ki :ĐĐ (gyorsaság) aztán szépen begyógyult és semmi baja. nem is büdös.semmi iesmi.és imádom.jól néz ki estébé.

16/L

2009. márc. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
53%
ha lassan csinalod akkor nem faj ... tulfogod elni ... nekem kicsi volt ... mar kiszedtem mert sulit valtottam es itt nem engedik XD .... de jol gondold meg mert ha pl raksz egy 20 mm-st akkor az mar nem fog visszaforni rendesen...vagyis ugy marad eleted vegeig ... erdekes lehet egy 70 eves mama fultagitoval :)))
2009. márc. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
és te hány nap alatt tágítottad ki?
2009. márc. 19. 17:19
 6/40 anonim ***** válasza:
71%
ha ügyesen és lassan csinálod nem fáj. max vérzik 1 kicsit. nekem van. és imádom. és nem feltétlen kell átlátni a füleden... L/16
2009. máj. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
53%

előző vagyok ^^

én hetente 1-2mm nőveltem :P most 10. és nem nagyon szeretnék nagyobbat mert ha meguntam nem megy vissza :P

napuszóó.

2009. máj. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
50%

az előttem lévő válaszra reagálva:ez a "ha megunom nem megy vissza" szöveg azt jelenti magyarul,hogy csak divatból csináltad:)ez olyan mint mikor bejön egy stílus divatba...felveszed,aztán mikor már csillapodik ez a "láz"

akkor már hirtelen el is hagytad azt a bizonyos stílust.

2009. júl. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
53%
nem Drágám.. mert 70 évesen nem szeretném ha 2 centis lenne a fülemen a lyuk és varrni kelljen. és mivan ha divatból csináltam? érdekes hogy minden második ember ugyanúgy néz ki mert követi a divatot... ésha valaki kiakar törni azmeg levan hurrogva hogy hogy néz má ki?? namind1 Tedolgod..
2009. júl. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim válasza:
Magadnak mivel tágítod? vagyishát tágítottad? ugyanmár.
2009. júl. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!