Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire fáj a fültágítás?

Mennyire fáj a fültágítás?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiság. És ha már írsz,írd le a véleményed róla,hogy neked van-e,ha igen milyen,és csináltatnál-e?
2009. márc. 19. 15:07
1 2 3 4
 21/40 anonim válasza:
este unatkoztam és gondoltam tágíróm a fülem, a 2mm átcsúszott, aztán a 3mm-nél se éreztem semmit, felfelé növekvő kis pálcikát tettem be ami 3mmről 5mmre tágítja, ez sem fájt még, utánna beraktam egy pálcikát ami végig 5mm volt és ez így 1nap leforgása alatt és nemfájt, az 5mm 3 napig bent volt. most beraktam egy 6-7mmes pálcikát, ez csak 1napig volt bent, most egy hoszabb vmit probálok a fülemen átrkani néha kicsuszik, de ez sem fáj ha ezátmegy akkor 2napig benthagyom, vagy 1 és berakom a 8mm tágítót, és tényleg nem fáj, nekem edig egyszer vérzett akkoris picit ;)
2010. máj. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim válasza:
Nekem a fülem 8mm-s én is ecsetel csinálom/tam mert csak edig akartam tágítani :) hogy divat vagy nem?? ez jó kérdés mert van akki el itéli és van akinek teccik ez a fajta ékszer nekem tetszik :).És mint a többi válasz ha hirtelen tágítod akkor rohadtul fáj de ha szépen lassan akkor ki lehet bírni deha gyorsan akkor hamar túl vagy rajta egynapig fáj aztán elmúlik szal no para :P
2010. jún. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
52%

Nekem van tágeszem, magamnak csináltam itthon (Y). Csak akkor fájt egy picit amikor kicseréltem nagyobbra + 1-2 napig. Nem vészes kibírható. Csak ápolni kell kül. büdi lesz :SS


15 L.

2010. júl. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim válasza:
100%

nekem viszonylag még kicsi a fülemen a lyuk.

előszö fésüfogakat raktam bele.

elöször 2öt utána még 2öt és naponta + 1 et

utána jött a fültisztító pálcika

és jött a negyedre vágott szívószál és aztnyomtam át rajt

utána már egy fél.

most pedig egy szívószál rdarabot 1 helyen elvágtam összenyomtam beraktam és pakoltam bele még több kisebb darab szívószálat és most kb 5,5mm nél vagyok.

2010. okt. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim válasza:

fájni fáj, de, hogy mennyire az emberfüggő szerintem.

nekem van 6 milis, és nekem spec eléggé fájt (gennyes volt, véres stb..) de ennek az oka az volt h türelmetlen voltam! :D

2010. dec. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim válasza:
100%

szija. amikor elkezdtem egy 6 mm-s volt ez nem fájt.

Azóta 24 mm-s iszonyatosan tud fájni,néha erősen elgondolkozom rajta h ér-e ennyit :D

(nem kérek hozzászólást hogy undorító)

2011. jún. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim válasza:

Énis ma kezdtem, de nekem van nyelv piercingem és avval legelőször, de utána rakom be a fogpiszkálót és arra szikszalag vagy a nyelv piercingre rakom a szikszalagot.

14/F

2011. júl. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim válasza:

nekem most 18mm a fülem. eddig igazából egyik tágesztől sem fájt,de ettől most nagyon >< szóval futni meg ilyeneket sem tudok mert ahogy "lifeg" a fülem hát az beszarás hogy hogy fáj:/ és vérziki és kicsit gennyes.

de én még azét 30mm-ig eltágítom...:3

2012. jan. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

Nekem most 16-os

8 mm-ig nem fájt egyáltalán, aztán hirtelen 3 nap alatt tágítottam rajta 4 milit, na akkor fájt... de nagyon

Vártam fél évet, nem igazán volt mivel tágítanom, csináltam egy tágítót fából... le lakkoztam szépen sok réteggel, de nem volt elég, szépen beleszorult. amikor "kitéptem" az is fájt:D és finoman szólva vérzett picit:D

, de gyorsan löktm bele kisebb műanyagot 3 nap alatt szépe begyógyult és hamar megvolt fájdalom nélkül a 16


szóval ha lassan csinálod, normális anyagokkal, meg sem érzed :D

Mikor siettem, orrot fújni se tudtam annyira fájt :D

2012. jan. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 .ági. válasza:
Túl lehet élni .. Nekem mind 2 fülembe van , és nekem bejönnek x) =) A mértétől függ ,hogy mennyire fáj.. Én 2 nap alatt csináltam 8mm-t ,és az fájt ...A 5mm -s is fájt ( 1 nap alatt ),de nem annyira mint a 8...Nekem nagyon bejönnek X).. =)Az árát meg nem tudom mivel magamnak csináltam ,de a tágító olyan 1000-2000 között van x) (Y) Akkor fáj maximum ,ha cseréled az elején ....
2012. ápr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!