Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek Kristen Stewart...

Szerintetek Kristen Stewart (twilight) milyen típus?

Figyelt kérdés

tavasz/nyár/ősz/tél smink szempontjából? Én is hasonló típus vagyok, világos bőr, sötétzöld szemek, kissé lilás árynalatú száj, eredetileg aranyos fényű zőkésbarna haj.

Komolyan a leírások alapján ki tudtam zárni, biztosan nem vagyok tél típus... Leginkább sztem vagy nyár vagy ősz, de egyikbe se illek bele teljesen.

Amikor vörösre festettem a hajam, mindenki elhitte, hogy azzal születtem, de amikor befestettem hamvas barnával, azt is...


2011. jún. 8. 21:03
 1/7 A kérdező kommentje:

ha valaki nem tudná kiről van szó:

[link]

[link]

[link]

2011. jún. 8. 21:05
 2/7 anonim ***** válasza:
De ha eredetileg szőkésbarna a hajad, akkor semmiképp sem vagy olyan mint Kristen Stewart. Ő egyértelműen tél típus, te pedig szerintem tavasz.
2011. jún. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Talán ősz....de itt van egy nagyon pontos leírás erről a témáról: [link]
2011. jún. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is ezt olvastam. Írja, hogy az ősz típusnak hajának vöröses vagy aranyló a fénye. Lehet sötétszőke, világos aranybarna, gesztenyebarna, vörösesbarna, vörösesszőke vagy vörös.. na ez hogy lenne Kristen Stewart?
2011. jún. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kristen stewart haja és szeme és szája színe is ugyanolyan mint az enyém eredetileg.

itt van, hogy ő milyen volt, mielőtt vámpírrá alakították:

[link]

nem tudom, hogy ez hogy lenne tél...

2011. jún. 8. 22:45
 6/7 A kérdező kommentje:
2011. jún. 8. 22:46
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nem mindenkit lehet egyértelműen típusba tenni... én is már évek óta próbálom kitalálni a típusomat, de nem megy... vagy ősz lehetek, vagy tél (hajam-szemem inkább tél, bőröm ősz inkább) :P.
2011. jún. 9. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!