Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért "folyik szét" a smink?

Miért "folyik szét" a smink?

Figyelt kérdés
Reggel még tökéletes, 2-3 óra elteltével fényleni kezd a bőröm, és foltos lesz a sminkem. Pedig nem használok olcsó termékeket (Loreal).
2008. febr. 22. 10:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Alapozni neves szivaccsal,aztán egy picike porpúdert nem árt ecsettel felvinni,és akkor nem folyik szét. Porpúder helyett én az avon gyöngyöket használom. Ettől nem zsírosodik,nem fénylik az arcbőr. De annak,akinek nem száraz foltokban a bőre,annak jók az érintésálló alapozók,azok sem maszatolódnak. Pl.: Avon Perfekt Wear
2008. febr. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is sokszor elfolyt a sminkem, igaz én csak bulikba festem magam, de vettem sminkfixáló sparyt, és nekem elégéé bevállt.Sminkelés után befujom az arcom, és egész éjszaka bírja!:)
2010. ápr. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!