Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ket napja rakattam koldok...

Ket napja rakattam koldok pc-t, tudom h ket het a gyogyulasi ido, de mennyi ido utan szabad strandra v szolizni menni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 23:37
 1/8 anonim válasza:
15%
minek rakattál verjem, ha nem tudsz csinálni semmit mellette? vagányabb lettél?
2011. jún. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jaj na nem tudsz olvasni? Amit irtal semmi koze a kerdesemhez. Amugy neked a strand meg a szoli a minden? Azon kivul rengeteg mas dolgot lehet csinalni, nem kell ennyire bekorlatozodni :)
2011. jún. 15. 23:49
 3/8 anonim ***** válasza:
kb egész nyáron nem mehetsz strandvízbe, készülj fel ;)
2011. jún. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszi az infot:P Hat akkor megleszek valahogy a nelkul :)
2011. jún. 15. 23:55
 5/8 anonim ***** válasza:
1hetet azért birj ki:) Ha már nem fáj,nincs genny semmi,utána simán:) Bár a szolit még két hétig hanyagolnám:) Én mikor csináltam 3 nap utan kivettem,de én nagyon gyorsan gyogyulos vagyok,szoval tök oké volt.:) És hülyeség,mehet strandvizbe. Max az elején még fertötlenitgesd:)
2011. jún. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ja, akkor te a nagyon szerencsések közé tartozol, ugyanis kb. 80%-ban 3 hónapon túl van a gyógyulási idő.
2011. jún. 16. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, hat akkor majd elvalik h az en sorsom h alakul, hatha en is szerencses vagyok :P
2011. jún. 16. 11:06
 8/8 anonim válasza:
Nekem is van és aki csinálta azt mondta,hogy strand 2hónap szoli is kb így,és ez a legnehezebben gyógyuló piercing 4hónapig gyógyul kb.Tisztaszesszel kenekesd
2011. aug. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!