Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy lehet otthon veszélyek...

Hogy lehet otthon veszélyek és sérülés nélkül fület tágitani? Már 2 db 1.6-os piercing belefér! Mekkora a legkisebb fültágito-ékszer?

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:

mielött válaszolok hogyhogy 2db piercing?

ha otthon akarod tágitani (én is ezt csinálom) vagy vehetsz készletet (www.onlinepiercing.hu)de az nem olcso, vagy tágithatod azzal amit épp találsz :) fültiszito, szivoszál stb. a lényeg h fertőtleníts és ne akarj rajta egyszerre nagyon nagyot tágitani. jah és hajmosás utána legkönnyebb, akkor ugyanis felpuhul a füled

ha van kérdésed irhatsz még privibe

2009. márc. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

2mm es a legkisebb...de ha otthon tágíttod vegyél kezdőtűt és azzal csináld ugy könyebb...

vagy menj el szalonba de ott egy ezres a tágítás és 1 mm tágítnak:| nemérimeg:S

énis otthon tágítottam sose gyulladt be és most nagyon szép

2009. máj. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi már egész jól haladok xDxD már 6mm-es a lyuk és csak otthon tágitottam fültisztitó pálcikákkal ^^
2009. máj. 14. 18:56
 4/6 anonim ***** válasza:
van ez a nagyon hosszú szívószál az 6 mili :D
2009. aug. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ha 6ig eljutottál ajánlom a mekis szívószálat =D ha nem megy bele nyomd össze a végét h ilyen csúcsos legyen =D Én a 8as szilikon tágítómat úgy raktam be a fülembe h belegyömöszöltem a tágesz végét a szívószálba beraktam és lehúztam róla a szívószálat(mármint a tágító végéről)... kicsit megijedtem h hú fájni fog de egyáltalán nem =D=D persze ez csak 1 tipp, millió sok más mód van a tágításra =)
2010. márc. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hát én egyből egy hat mm-s spirállal kezdtem, előtte nem volt benne semmi, csak a normál fülbevalólyuk. A spirált épp annyira benyomtam, hogy megálljon, pár óra múlva meg toltam tovább. :D.

16/L

2010. máj. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!