Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lehetséges, hogy beforrt a fülem?

Lehetséges, hogy beforrt a fülem?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hónapja szúrattam át a fülemet (lent, a cimpámat). Már cserélgettem benne a fülbevalókat és nem volt semmi gond. 3 napja volt benne egy bizsu fülbevaló, lógós, és eléggé lehúzta a fülemet, amitől begyulladt (szerintem, mert fájt..). Egy estére kivettem, és másnap reggel nehézkesen, de beletettem egy fülbevalót. Fürdéshez és éjszakára nem volt benne semmi. Azóta nagyon fáj, piros a lyuk körül, és az egyik fülemen nem megy át a fülbevaló. Lehetséges, hogy beforrt? Vagy csak annyira be van gyulladva, hogy nem megy át, és elég ha fertőtlenítővel fújkálom meg ilyen aloe verás gyulladáscsökkentővel? Szerintetek?
2011. júl. 12. 01:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyomd át azt a fülbevalót amelyikkel nem volt gond, kicsit fájni fog, vérezni, pár napig érzékeny lesz, aztán rendbe jön.

Ha vársz vele tuti összeforr.

De előtte fújd le fertőtlenítővel a fülbevalót, és a füledet is elöl-hátul.

Vagy fújsz papírzsepire fertőtlenítőt, és úgy kened rá a füledre, aztán mehet.

2011. júl. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy azzal próbálkozom már napok óta, de még a tű sem megy át rajta. Tegnap vérzett is, de egyszerűen nem megy be.. ha mindkét fülemmel lenne ilyen probléma akkor érteném, de így..
2011. júl. 12. 01:19
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet az egyik füled érzékenyebb.

Nekem 8as tágító van benne, a bal oldalival sokkal többet kínlódtam.

Akkor viszont, ha sehogy se akarja, várj egy hónapot, és lövesd át újra, ha begyógyul.

De tűvel próbálgathatnád, mert lehet nem ott sikerül kinyomni a tű végét, ahol a lik van, próbáld ráirányítani valahogy, tükörben. Ott látod, hogy hol jönne ki a tű.

2011. júl. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Félig becsúszott, szóval mostmár bent van annyira hogyha nem fogom, akkor nem esik ki, viszont hátul még mindig nem akar kijönni. Kivenni nem akarom, örülök hogy eddig eljutottam, de borzalmasan fáj a fülem már:S
2011. júl. 12. 01:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor most kéne hátulról előre benyomni a tűt, ha bírod.

Csak ott is találj rá a lyukra.

2011. júl. 12. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jelentem, probléma megoldva:) Csak egy kis kanyar volt benne, és le kellett mennie egy picit a gyulladásnak hogy átmenjen:) köszönöm mindenkinek
2011. júl. 12. 14:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Szívesen, és én írtam az egészet. :)
2011. júl. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!