Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Bezarhatnak ha kiskoruan...

Bezarhatnak ha kiskoruan engedely nelkul fulbevalokat csinalok penzert itthon? (baratoknak vagy baratok ismeroseiknek)

Figyelt kérdés
van hozza tehetsegem s fulbelovos pisztolyom is csak meg kiskoru vagyok s engedelyem sincs ra...de szerintem lenne par ismerosom s nekik ismerosuk aki szeretne lyukat a fulukbe,es en olcson megcsinalnam nekik,steril korulmenyek kozott...de baj lehet belole? elore is koszonom
2009. ápr. 1. 23:40
 1/3 anonim ***** válasza:
70%

ha nincs bizonyitek ra hogy te csinalsz otthol az az raksz fulcsiket... akkor nem... na meg ne kopjenek be ;)

amugy meg torvenytelen de nem hinnem hogy valaki is elbeszelne.. mert orulnek hogy olcsobban csinalod mint a tobbi :P

2009. ápr. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%

Hát nem hinném, hogy ezért lecsuknának max pénzbírság vagy jól leszidnak.

De az se valószínű, a nagyobb dolgokkal se foglalkoznak...


Különben meg barátoknak csinálod, haverkodtok stb. Most az, hogy ők pénzt adnak érte. Hát az meg nem is azért van, csak épp kölcsönt adnak neked :DDD


Különben sem köpnének be szerintem, nem lehet nagy gond, nyugi.

2009. ápr. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hát, azért jogilag nem éppen így van ahogy írjátok..elnézést.

amiből bevételed származik, abból adóznod kell/kellene. de mivel kiskorú vagy, a szüleiden/gondviselődön csattan.

addig amíg fel nem jelentenek, nincs gond.bár az igaz, hogy ennél nagyobb dolgokkal sem törődnek....csak nehogy te legyél a kivétel...:)

2009. júl. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!