Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Én már nem is használhatok...

Én már nem is használhatok szájfényt? Valahogy összeáll a számon..

Figyelt kérdés

Nem tudtam hogy írjam ki a kérdést :)


A problémám: van rengeteg szájfényem, nemrég vettem minden színben (minőségi). Különösebben nem használtam még szájfényt soha, meg semmit... felkentem megnéztem a tükörben vagy csináltam magamról egy fotót aztán letöröltem.

De nemrég a városba mentem vásárolni (egy délelőtt volt, szóval nem annyira hosszú idő.)

És hihetetlenül nagy égés volt, de a szájfény a szám 2 szélénél illetve az alsó ajkamon egy vékony vonalban összefolyt, vagy nem tudom de ott ilyen fehéres volt (amúgy sötét rózsaszín). Lehet, hogy a nyállal keveredve lett ilyen?

Mással is történt már ilyesmi?


Nagyon égő volt itthon szóltak rám, amikor hazaértem, hogy milyen a szám mint aki most sz... Mondom úristen... megnéztem a tükörben zsebkendővel töröltem le.


Mitől lehetett ez? (nincs semmi betegségem tudtommal se herpesz se semmi.)


Itthon ha felkenek szájfényt nem lesz olyan... lehet azért mert a városban nem figyelek rá annyit és nem nyalogatom időnként a számat? Vagy mert itthon nem beszélek és nem tud elcsúszni?


Remélem valaki érti a problémámat :))) előfordult már ilyen mással is?


Mit lehetne tenni ez ellen?


(Ha púderezem előtte az ajkam akkor a púder is úgy összeáll és csík lesz a számon... vicces de a szemben lévő csipához tudnám hasonlítani, olyan fehéres nyál (biztos habzik a szám és veszett vagyok :DDD).


Így leírva durva de egyébként annyira nem, csak nem értem miért van... a hétköznapokban akkor nem is olyan könnyű a szájfény viselés csak én hiszem azt? :)


2009. ápr. 3. 14:54
 1/6 A kérdező kommentje:

És ha mondjuk labellot kenek fel egy idő után az is ilyen lesz... lehet mert sokat beszélek? :D időnként át kell nyalogatni a szánkat ilyenkor?

Mert úgy vettem észre, hogy ha benedvesítem a nyelvemmel picit akkor kevésbé lesz olyan.

2009. ápr. 3. 14:58
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha nem csinálok vele semmit akkor mindig nagyon olyan lesz, tehát az kizárva, hogy épp a nyalogatás okozza a gondot.
2009. ápr. 3. 14:59
 3/6 anonim ***** válasza:
énnekem hasonló gondom akkor volt mikor a labello pearl & shin-et használtam, még kamaszkoromban, akkor nekem is a nap végére, de akár pár óra alatt is összeállt a számon és elég érdekesen nézett ki... azóta csak natúr színű labellót és bebét használok. De a szájfénnyel nem szoktak hasonló problémáim lenni, az csak egyszerűen lekopik, mert lenyalom, vagy ilyesmi. Szerintem talán túl vastagon kened fel, vagy a púder miatt lehet.
2009. ápr. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló vagy ilyenem, amikor ilyen folyós szájfényt használtam, hogy ahol össze ér a 2 ajak ott lett egy nem szép csík. Sokat nem tudsz tenni ellene, v váltasz nem folyós szájfényre, vagy sokszor "dörzsölöd" össze a két ajkad (mint amikor a rúzst akarod eloszlatni)
2009. ápr. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szijah!

nekem is ez szokott lennih..:D

ezért mindig van nálam tükör..^^

Már mindenki megszokta hogy nálam mindig van tükör..D: mert idegesít hogy elfolyik a szájfényem..:D de álltba lenyalom..:P amúgy ha figyelsz rá akkor nem történik ez..:D dehát kinek van ideje állandóan a száját nézegetnih..:D szerintem használj átlátszó labellot vagy valamit..:D akkor biztos h nem jársz így;)

2009. ápr. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kiszárad a szád, iszol elég folyadékot? (én akárhova megyek, mindig viszek magammal egy 3 dl-s flakont). Ja most vettem egy christian dior szájfényt, szép rózsaszín csillogós, kis tégelyben van (a pontos nevét nem tudom, mert épp nincs itt, na attól biztos nem lesz ilyen). Ha gondolod, később megírom melyik pontosan. A legtöbb szájfény egyébként ragacsos, krémes.
2009. ápr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!