Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Budapesten hol lehet kapni...

Budapesten hol lehet kapni szemöldökgyantát?

Figyelt kérdés

Mert interneten nem találtam, csak a vidékieket.

De gondolom, Budapesten valahol árulnak szemöldökgyantát, ki tud erről? Valaki írja meg, nagyon megköszönném!


2009. ápr. 6. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Barátnőm az aucanban veszi ha jól tudom,de sztem drogériákban is kapsz:))
2009. ápr. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Minden üzletben lehet kapni a lábgyantát és melegítővel együtt is. Anyukám hozott nekem TESCO-ból lábgyantát melegítővel együtt, olcsó volt, 5e ft volt, mai napig még mindig megvan, használom is néha. De csak szemöldökgyantára van szükségem, már mindenhol körülnéztem, drogériában csak lábgyanta van, hideg gyanta is van, bajuszra is van, ebből lehet szemöldökgyanta, én csak szemöldökgyantára van szükségem, másra sem. Akkor megpróbálom az AUCHAN-t. Azért még várom a válaszokat valakiktől! :)
2009. ápr. 7. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!