Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ennek a Thomas Sabo karkötőnek...

Ennek a Thomas Sabo karkötőnek láttatok már valahol utánzatát? Józsefvárosi piac, ázsia center, vmi más bolt? Ahol nem lenne túl drága. (lent link)

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 11. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
nincsenek ebből utánzatok szerintem 99% de nem gy nagy szám én tényleg mindenből "márkásat" veszek de ezért a bizsuért nem adnék ki kb 20 ezret vagy többet...
2011. aug. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

vaterán nézz körül,nagyon sok van :)


[link]

2011. aug. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát én semmiért nem adok ki 20ezret kedves első válaszoló 15öt se nagyon...a márkás is pont úgy tönkre megy mint a nme márkás..., éppen ezért keresek utánzatot.

Második...kösönöm a tippet, a vatera nem jutott eszembe:)

2011. aug. 12. 14:09
 4/4 csehpityke válasza:

A harmadik válaszolónak:sok mindenben igaz hogy az eredeti tönkremegy én is így vagyok vele DE az arany és ezüstláncnál ez nem igaz!

szóval hogy EREDETIEK-E a thomas sabók a vaterán 10ezer alatt?!! NEM

NEM és NEM ez biztos mert én vettem a vaterán-persze én is mindíg az olcsót keresem karkötő+3charm 4-5000ft-ért

Jó ár a cucc szép persze látszik hogy azért nem eredeti

Miért: a szemek nincsenek összeforrasztva

NEM EZÜST így 7 hónap múlva egy kopott fosnak néz ki....

Mérgemben bementem és vettem a páromnak egy eredeti láncot 16000-ért,na annak van súlya és látszik a különbség--főleg a szemek.

Szóval ha nem adsz ki ennyit a láncért ne vedd meg CSAK ha fél évre szánod -utána csúnya fényevesztett lesz és hiába suvickolod bármivel---tapasztalat.


Remélem ez segít eldönteni mindenkinek.

2012. máj. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!