Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tragus piercing szúrása otthon?

Tragus piercing szúrása otthon?

Figyelt kérdés
Mennyire veszélyes? Szúrtam már magamnak helix pct meg industrialt is, meg egyszerűen csak több lyukat alulra. Sterilen csináltam, nem gyulladt be egyik se. Tragusnál érzékenyebb ott a bőr/porc? Merjem megcsinálni, vagy inkább hanyagoljam? Tapasztalatok? :)
2011. aug. 19. 11:15
 1/4 szamóca.. ***** válasza:
100%

nehezebb ráfogni, és vastagabb is sokkal a porc mint a helixnél, nehezebb szúrni egyértelműen.

ha mégis rászánod magad papírzsepivel könnyebb fogni mert nem csúszik, de a legjobb lenne pc-s csipesz.

azért kivitelezhető, nekem is sikerült :)

2011. aug. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen piercinget ne szúrjál otthon... aztán jön pár nap múlva a kérdés, hogy normális e, hogy 2 méteres gumó van mellette
2011. aug. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
És nem tudjátok hogy lehet helixet otthon szúrni és hogy hol lehet kapni steril tűt?
2011. dec. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Steril tűt tudsz venni gyógyszertárban, illetve gyógyászati segédeszköz üzletben. Csak tudnod kell, hogy melyik a megfelelő méret.
2011. dec. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!