Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ilyen Fila táskát vegyek 2000...

Ilyen Fila táskát vegyek 2000 forint vagy Tally Weijl táskát 4000 forintért, melyiket tudom több öltözethez párosítani?

Figyelt kérdés

Tally Weijl Táska

[link]


Fila Táska

[link]


2011. aug. 26. 10:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Fila-t már csak azért is ne vegyél mert minden 2. embernek olyan van.
2011. aug. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
83%

Nehogy Fila táskát vegyél! Már minden 5. ember olyant hord :/

Nekem amúgy is jobban tetszik a Tally-s táska :) A Fila táska elég sportos, uh tőled függ h milyen ruháid vannak,milyen a stílusod, hogyan tudod párosítani. A barna táska nőiesebb.

2011. aug. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Tally Weijl. Szinte mindenkinek Fila táskája van, elképesztő, hogy ahogy kimegy az ember az utcára, kapásból 20 jön vele szembe. Ráadásul elég sportos, a Tally-s lányosabb, sokkal több öltözékhez tudod párosítani. Vagyis hát ez a stílusodtól függ.
2011. aug. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

Fila-t ne


[link]

2011. aug. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

egyértelmű, hogy Tally :)

minden 2. embernek Fila táskája van, a Tesco-s akció miatt :S

lassan hülyét kapok

2011. aug. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Tally..sokkal nőiesebb ruhákhoz is viselheted :)
2011. aug. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Mi a fila táskát benzinkúton kaptuk, pontokért, használtam egy darabig, de aztán minden embernek ilyen lett.
2011. aug. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is idegfrászt kapok a sok Fila miatt, de a 2 közül ÉN a Filat választanám, mert egyáltalán nem szeretem a nagyon nőies dolgokat. Mivel te belinkelted azt is, így gondolom, te szereted, azért Tally, még ha drágább is.
2011. aug. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

kérlek szépen csak ne filááát, rosszul vagyok tőle, mint kb 3 éve a kappától, ami a tescoban volt xd

ha van pénzed a 4ezresre inkább azt

2011. aug. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!