Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fültágítás otthon lehetséges?

Fültágítás otthon lehetséges?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor hogyan és mivel?
2011. aug. 31. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
2011. aug. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 edesagresszivitas válasza:
előszőr is kell egy lyuk a füledre :D ha van, megoldhatod házilag, előszőr 2 fülbevalót vele,vagy kis műanyag dolgokat keress, NE fát és NE fémet.forgasd benne nem fáj ha nem sieted el.aztán fültisztítós pálca,vékony nyalókás majd vastagabb nyalókás pálca..stb ameddig szeretnéd, minél nagyobb a lyuk annál könnyebb az eleje lesz csajk nehéz. ha fáj ne ijjedj meg, fertőtlnítsd minden nap legalább 1x. de ha városba laksz van fültágító csiga, egész kicsitől kezd, ezzel rohadt egyszerű és sokkal gyorsabb a tágítás. :)
2013. jún. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
fülbevaló aztán fogpiszkáló aztán fülpiszkáló aztán nyalókapálcika, vastagabb nyalókapálcika , belenyomkodtam az 5 milis fültágítót belenyomkodtam a 7-eset aztán ceruza és utána mindig beletettem valahogy a nagyobbat :DDD meg volt sminkecsetem amit beledugtam asszem így csináltam, ja és a fogpiszkálóra tegyél ragasztót mert nekem bennmaradt mert fa xdd
2013. jún. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!