Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szem alatti ráncok eltüntetése...

Szem alatti ráncok eltüntetése, megelőzése?

Figyelt kérdés

Sajnos már látok pár szem alatti ráncot, hogy tudnám megelőzni hogy kialakuljon több, és hogy tudnám leghatásosabban eltüntetni (persze műtéti beavatkozás nélkül) ? Nem is annyira sminkelem magam, csak mikor megyek valahová, megiszok napi 3 l folyadékot is.

Valaki tud rá megoldást? Valami krém lenne rá hatásos, vagy egyéb?


2011. szept. 5. 00:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Napi bőrápolást sosem késő elkezdeni. A "valami krém"-nél jobb a rendszeres arctisztító + arctonik + arckrém (vagy arctej) használata. Tudok ajánlani, de ez az anyagi lehetőségeidtől is függ.
2011. szept. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Szerencsére nincs problémás bőröm használok rá pakolásokat, és lemosókat is. Krémezni nem szeretem mert attol zsírosodik. Havonta 1x kozmetikussal tisztíttatom, csak ezzel a szem alatti ráncokkal van problémám.... Kimondottan erre mit tudnál ajánlani?

2011. szept. 5. 00:50
 3/10 anonim ***** válasza:
2011. szept. 5. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
húúhhh, valami olcsóbb esetleg? Azért köszi a segítséget.
2011. szept. 5. 03:44
 5/10 anonim ***** válasza:
szia! hány éves vagy?
2011. szept. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
18, de nagyon kezd ráncosodni :SSS
2011. szept. 5. 14:19
 7/10 anonim ***** válasza:
ma 00:50 Ha leírom, mit ajánlok, leszeddik a moderátorok a kommentem. Ha csak annyit írok, hogy írj privátot, azt is leszedik. Tudja fene, miért, de ezt is le fogják szedni, viszont ha előbb észreveszed, mint leszedik, akkor írj privátot, és szivesen válaszolok. Szeretnék segíteni, de amiben tudok, az valakinek csípi a szemét :)
2011. szept. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
pff, istenem, 18 évesen nem kell összeivssza ajánlgatni mindent szart. nincs rá szüksége. bemész egy dmbe, és a pénztárcádhoz, és korodhoz illő szemránckrémet megveszed. de szerintem elég lenne bőven egy normális hidratáló
2011. szept. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igazából csak megelőzésre gondoltam :(
2011. szept. 5. 22:12
 10/10 anonim ***** válasza:
ne szomorkodj! veszel egy arctisztítót, és egy hidratálót! hidd el, ez jó megleőzés. ha gebyől szemránckrémmel indítasz, hozzászokik a bőröd, mi fog használni akkor, amikor tényleg szükség lesz rá? semmi. úgyhogy ápold az arcod hidratálóval :)
2011. szept. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!