Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy távolítsátok el az...

Hogy távolítsátok el az arcotokról a sminket? Én már ezerféle sminklemosót próbáltam, de egyik sem távolította el rendesen a sminket.

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Soliteint és a Vichy Micellás arcvize is leszedte, maximum a szempillák tövében nem tudom olyan könnyen leszedni, mert az kényes terület, de ennyi.
2011. okt. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Víz meg szappan. Hidd el csodákra képes. :D Nem kell több ezreket költeni ilyen baromságokra. Este fürdésnél tusfürdővel megmosom az arcom és ennyi. Mondjuk mellette néha használok még Garnier szemcsés arclemosót, az is tök jól leszedi.
2011. okt. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a sminklemosók tényleg nem érnek eleget, látszólag azért leszedi a sminket, de ennyi.

Arctisztítóval lejön, viszont minden nap használva kicsit durva lehet. :S

Sima mindennapi szemsminket leszedi a DM-es lemosó is, partisminket meg csak nem hordasz minden nap, arra jó az arctisztítód. :D

2011. okt. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Soliteint. 500 forint körül van és tökéletesen leszedi, a vízállót is, mindegyiket.
2011. okt. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Garnier Essentials Sminklemosó tej rózsakivonattal

tökéletes. nem lesz olajos a bőröm tőle

2011. okt. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Krém.! Bármilyen testápoló, vagy kézkrém leszedi.! Komolyan, próbáld ki.
2011. okt. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!