Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az orvosi fém megbízható...

Az orvosi fém megbízható testékszerként vagy az ezüst a jobb? tapasztalatok? HELP ME!

Figyelt kérdés
Köldök piercingre gondolok...
2011. okt. 13. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp az orvosi acél... bármire allergiás lehetsz, de arra nem, inkább menj biztosra. Ha most akarod kilövetni, akkor azzal fogják kilőni, utána még jó ideig nem szabad más fémmel érintkeznie. Ha a seb begyógyul, akkor lehet próbálkozni ezüsttel meg hasonlókkal.
2011. okt. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én most szúrtam ki a fülemet 3hete, és az ezüsttől bedagadt+ nagyon nagyon fájt.Vettem orvosi fémet, és azóta semmi baja:)

Szerintem te is orvosi fémmel próbálkozz:)

2011. okt. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat =)
2011. okt. 13. 19:27
 4/4 anonim válasza:
amikor 4 felé törtem a kezemet a platina és a vas lógott ki belőle mindenhol, platina sokkal jobb, csak féltettem a kezemet az ukrán maffiától
2013. márc. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!