Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol találok olyan ékszerészt...

Hol találok olyan ékszerészt aki elkészítene egy nyakláncot egyedi terveim alapján?

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 16:43
 1/3 Vica Takács válasza:
Próbálkozz XXI.ker.Csepel. Szent István tér HÉV megállóval szemben a CBA mellett van egy órás-ékszerész bolt.Csabának hivják az urat, családi vállalkozás. Apa és fia is Csaba névre hallgat. Nagyon szépen dolgoznak. Én a lányom színes fényképéről csináltattam medált.Nem ismerem a terveidet, de egy próbálkozást meg ér. Ha sikerült kérlek irjál.( Ha nem akkor is tájékoztass légyszi ).
2011. okt. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Bébisajt válasza:
Szia! A III. kerületben a Nagyszombat utcánál van egy fantasztikus ékszerés, aki kifejezetten ilyenekkel foglalkozik! Én már két karkötőt és egy medált is csináltattam nála. Javít és árul is termékeket, amiket ők maguk készítettek. Ha érdekel dolog, akkor a 160-as, vagy 260-as busszal, illetve a 17-es villamossal utazz el a Nagyszombat utca nevezetű megállóba. A megállóval szemben van egy gyroszos és egy boltív. Ha be mész a boltív alatt egy kis belső udvarra kerülsz és ott van az ékszerész. Nagyon könnyű megtalálni! És azért van kicsit "elrejtve", mert nem egy "apacs" hanem igazi különleges dolgokat készítenek! Ha érdekel a dolog és nem segítettem eleget írj privátba és szívesen segítek! :)
2011. okt. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtöknek. Egy medált terveztem, de még nem jött el az ideje, hogy megcsináltassam. Talán jövőre:)
2011. nov. 12. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!