Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kipolíroztam a körmeimet, és...

Kipolíroztam a körmeimet, és azóta nem marad meg rajta a körömlakk. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Letört, levágtam rövidre, és hogy ne kelljen vele pepecselni, szép és természetes legyen, megformáztam és polírozóval kifényesítettem.

Most már nőtt egy picit, formára reszelgetem, még elég fényes a vége, de megőrülök attól, hogy nem lehet kifesteni!

Kentem alá alapozó lakkot, kentem rá fedő lakkot, de egy nap után csúnyán megkopik.

Eddig kifestettem, díszítettem, vagy csináltam francia manikűrt, és legalább 3 napig bírta, de néha egy hétig is.


Mitől tapadna meg jobban a lakk?


Reszelővel érdesíteni nem merem, mert elég vékony, és tartok tőle, hogy beszakad.


2011. okt. 17. 18:07
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem tapad meg a lakk, mert políroztad. Mivel teljesen sima és fényes a körmöd felszíne, a lakk nem tud mihez megtapadni. Vagy megvárod, míg nem lesz ilyen, vagy egy használt papír reszelővel megreszeled a körmöd felszínét. Nem elvékonyítod, hanem csak a fényes részt tünteted el.
2011. okt. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!