Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire fájdalmas a fülporcba...

Mennyire fájdalmas a fülporcba lőtt fülbevaló? Körülbelűl mennyi a gyógyulási ideje?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez elég változó.


Nekem az elsőt (porcba) lőtték, akkor nem fájt, utána viszont minden baja volt, fájt, begyulladt, fél évig nem is bírtam hozzáérni sem kb.


A másodikat már én szúrtam át, az nem fájt semennyire se, utána is csak egy kicsit, de túl lehetett élni. 1-2 hónap után teljesen meggyógyult.

2012. ápr. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
egyáltalán nem fáj, és nekem nem is gyulladt be már lassan 1 éve bent van és sosem volt rá panaszom :)
2012. szept. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
szerintem ne lövesd, az elég gáz. sok embertől hallottam már, akik saját bőrükön tapasztalták. ha átszúrják az picivel fájdalmasabb, de nem fogsz szenvedni, az tutti. nekem 2 hónap után már semmi baja nem volt. :)
2013. ápr. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem fáj annyira mint egy szunyogcsípés, és semmi baja nem volt nekem:) 2 het utan kicsereltem
2013. jún. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én hülye egyszer lövettem szúrás helyett.

4 napig lángolt a fülem, iszonyatosan fájt, gyulladt volt, addig bírtam, aztán kivettem. Rögtön beforrt a luk.


4 napja szurattam egy tragust piercingesnél (Westend), 1 napig volt érzékeny, azóta ha hozzáérek sem érzem. Már tudnék azon az oldalon aludni is, de nem teszem és természetesen kenem az ápoló szerekkel napi 4-5-ször a gyógyulási idő végéig és betartom amit írtak kezelési útmutatásként. Máris imádom!

2015. júl. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!