Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Orr pc ballagásra? (Kérdés...

Orr pc ballagásra? (Kérdés túl rövid)

Figyelt kérdés

[link]

ilyesmit szeretnék, akkor lennék 15. Anya már ráállt. Vagy jobb as köldökbe? Szerintetek?


2011. okt. 19. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szte m orrba jobb 20L
2011. okt. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen mi a kérdés? Azt csináltasd meg, amelyikre jobban vágysz. Halkan megjegyzem, mindkettő tucat piercing.
2011. okt. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a köldököt választanám:) A következő sulidba nem hinném, hogy szeretik a tanárok:P(Lehet hogy nincs benne a házirendbe, de tapasztalat, h bunkózni fognak veled!)+kiszúrhatnak veled majd érettségin.
2011. okt. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én majdnem kitűnő tanuló vagyok. 7-be kaptam köldök piercinget , ballagásra meg lehet h egy kicsi tetoválást. Szerintem köldökbe jobb. De az orr pc is nagyon tetszik.
2011. nov. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 wiwwien válasza:

Minek teszel képet ki? ezt nem értem...szerintem mindenki tudja,hogy hol van az orr pc,és hogy hogyan néz ki.:)

szerintem orr pc-t csináltass,mert azt mindenki látja...mert nemhiszem hogy ha azt akarod h mindenki lássa,akkor állandóan emelgeted a pólód.a tanárok miatt sztem nem kell aggódnod...eléggé beletörődtek már ebbe a piercingdologba. Nekem van orrpiercingem,köldökpiercingem,8 fülbevalóm,tetkóm és semmit sem szólnak a tanárok.bár ez ugye sulifüggő.:)

szal röviden és tömörenm ennyi.Orr pc legyen.azt mindenki látja;) 16/L

2012. jan. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!