Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fekete hajú, barna szemű...

Fekete hajú, barna szemű lányok, milyen színnel festitek a szemeiteket?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Fekete szemceruza, esetleg tus, szempillaspirál. Szemhéjpúdert nem használok, de ha igen, buliba, füstös szemeket szoktam festeni. Nem vagyok a színek híve.
2011. okt. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is azt használom, amit az első válaszoló írt. Fekete szemceruza, szempillaspirál, alkalmakra füstös szem. A színes szemhéjpúdereket én sem szeretem.
2011. okt. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez ugye függ a bőr tónusától is. Nekem nagyon világos a bőröm (nem az a vakító fehér, de sokszor a legvilágosabb alapozó is túl sötét rá). Szemceruzából és spirálból mindig csak feketét használok, szemhéjpúderből színeset. Nem szoktam erősen felvinni őket, csak halványan. Használok ezüstszínűt, lilát, rózsaszínt, bronzos barnát, néha zöldet, kéket vagy sárgásat. De az első 3 a favorit.
2011. okt. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!