Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan mondjam meg anyámnak,...

Hogyan mondjam meg anyámnak, hogy Piercinget szeretnék? (17F)

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 20:36
 1/10 csokissüti002976 ***** válasza:

Anya, piercinget szeretnék! :D

Ha 17 vagy, nemsoká 18, akkor meg már nem kell szülői engedély! ;)

2011. okt. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezen a héten töltöm be a 17-et..
2011. okt. 26. 20:41
 3/10 A kérdező kommentje:
Ajak piercinget szeretnék.
2011. okt. 26. 20:41
 4/10 anonim ***** válasza:

Anya beszélhetnénk?

Igaz hogy 17 vagyok,de nagyon szeretném,de nem akarom titokban meg csinálni mert tudom hogy meg bízol bennem meg minden,és bisztos hogy ellenezni is fogod de megértem,szóval arrol lenne szó hogy szeretnék egy pircinget,

2011. okt. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nekem mindet utólag tudta meg és van amelyik még teccik is neki :D

17/L jahh és 15évesen csináltattam elsőt :D

2011. okt. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hát nekem ez személyes véleményem, de én utálom a pc-t... utána ha megbánod, akkor sem tehetsz ellene már semmit hogy ott van egy lyuk... de szerintem ilyen beszélgetés során.
2011. okt. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Minek ezt megmondani? Kábé semmi esélyed hogy engedélyt kapj rá, csináltasd meg ha akarod, aztán majd meglátja. Egyébként az ajakpiercing tönkrevágja a fogaidat.
2011. okt. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
tegnap 20:56os vagyok utolsó előttinek mondanám hogy nemmarad ott lyuk, régebben ajakbol mind2t kivettem és 10perc alatt totál beforrt, de ha nagyon átkapnak valamit akkoris 1-2nap.. bár azóta ujracsináltattam és nembánom, viszont fogakra téll jobban kell vigyázni mint alapbol :D
2011. okt. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én 14 éves lány vagyok és már van 2 PC-m ey helix meg egy tragus. én imádom:D csak simán bejelentettem hogy akarok egy helixet és simán belement. a tragus már neccesebb volt.. de gyűjtögettem érveket és azt is megengedte: DD

17 éves vagy! Mondd meg nekik, mutass képet róla hogy pontosan milyet szeretnél, mondd meg nekik hogy mennyire szeretnél egy ilyet és hogy nem nagy dolog, begyógyul ha kiveszed (egész hamar) és nem is hagy nyomot. Legfeljebb a fogaidat roncsolja (de ezt nekik nem kell tudniuk). ;)) Szerintem nem lesz gond.:)) Bátorság;D

2012. ápr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Jezus de régi de ha valaki még idekeveredik akkor annak talán segíthet.. 14 éves vagyok és 2017.11.10. óta van helix piercingem. Semmi "izé" nem volt a szüleimmel szóltam nekik, hogy szeretnék aztán megcsináltattuk és cső
2018. márc. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!