Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Halloweenra extra hosszú...

Halloweenra extra hosszú műköröm? Ki lehet utána bírni vele 1 hetet?

Figyelt kérdés

Megyek egy nagyon nagy partyba ahol minden évben a legjobb an beöltözött emberek egy csomó ajándékot kapnak... és már van egy nagyon tuti jelmezem de kitaláltam h kéne hozzá vmi brutális köröm ami mindnekit ledöbbent :) Vmi extra hosszú, hegyes, zöld v fekete...

Van 1 kedves barátnőm aki szinte ingyen megcsinálná nekem. Ő aznap megcsinálná csak sajna ő jövő héten elutazik, úgyh nemtudom hogy szedem le. Azt mondja, hogy magamnak nem nagyon tudom leszedni, max lereszelni, ami meg több napig tartana... Szerintetek túlélhetek vele 1 hetet a gimiben? :D V mondjak le róla. Esetleg magamnak is le tudom vhogy szedni?


2011. okt. 26. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
vagy elmész egy másik körmöshöz, aki leszedi neked...
2011. okt. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

3 centissel még simán boldogulok, bár már néha fájdalmas, igaz nekem saját körmöm, de gondolom a mű is húzza/nyomja azért rendesen.

Ez még annyira nem is brutális, szóval gondolom nagyobbat szeretnél, azzal megőrülsz 1 hét alatt tuti, mert mindenben akadályoz, még a vécézésben is:D Inkább ne, vagy valami leszedhetőt szerezz be.

2011. okt. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Levágod a végét és formára reszeled? A barátnő ha elmegy egy hétre, és nem szükséges neki, esetleg adhatna kölcsön olyan speckó csipeszt, amivel le tudod vágni, majd reszelni. Egyébként sima körömcsipesszel is megoldható két oldalról, majd reszeled a végét. Egy hetet pedig simán kibírsz úgy. Szerintem.
2011. okt. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát megnéztem és tök drága máshol leszedetni, annyit én nem fizetek inkább szívok :) az a baj h fontos dogák lesznek jövő héten. sztetek tudok egyáltalán tollal írni olyan körömmel? a gépelés esélytelen, azt már sejtem :D
2011. okt. 26. 22:11
 5/8 A kérdező kommentje:

ma 21:46: hát nemtudom igazából hány cm-est akarok attól függ mi a max :)

azt nemtudom, hogy akiknek folyton ilyen van, az is él vhogy, csak megbírom oldani... v nem?

2011. okt. 26. 22:15
 6/8 A kérdező kommentje:

ma 21:47:

majd megkérdem a barátnőmet, hátha tud vmit, csak azt nem akarom h leötrjem a körmöm v h iszonyat bénán levagdossam. mindenesetre ő azt mondta h a helyemben ő kívárná az 1 hetet :)

2011. okt. 26. 22:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne legyen túl hosszú, inkább csak különleges színű, vagy mintájú. :)
2011. okt. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
az úgy nem elég rémisztő :)
2011. okt. 26. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!