Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fültágítósok! Ha megkérdezik,...

Fültágítósok! Ha megkérdezik, miért csináltattad a fültágítód, mit válaszolsz?

Figyelt kérdés
Nem kell félreérteni, én nem ítélem el.
2011. okt. 31. 15:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%

Erre én is kiváncsi vagyok!


El nem ítélem én sem.


De azért arra kiváncsi lennék, hogy fognak kinézni majd 40-50-60-70 évesen azzal a jókora nagy lyukkal...

Viccesen! (Finoman fogalmazva)

2011. okt. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert tetszik. Na jó amikor libeg a füle, ha fúj a szél az szerintem is para. :D
2011. okt. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%

Hogy rondábbak legyenek. Mi másért, hiszen tényleg csak elrondít mindenkit.

Amúgy komolyan, ez csak arra jó hogy feltűnősködjenek vele, unalmas embereknek ez jutott.

2011. okt. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak 5mm-es,ami visszafordítható(és nem is lesz nagyobb). Általában csak annyit szoktam válaszolni: tetszik, és így érzem jól magamat.Ezt a válasz nem nagyon szokták elfogadni, de scak tényleg ennyiről van szó, hogy teteszik és kész.

18/l

2011. okt. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
én tényleg nem ítélem el, és azt is tudom, hogy bizonyos méretig még vissza"húzódik" csak kiváncsi lennék:) De utolsó, köszönöm a válaszodat!:)
2011. okt. 31. 18:56
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem fogsz normális választ kapni mivel a fültágítósok háromnegyede 10mm-nél feljebb nem megy vagy csak divatból kezdi el. A fültágításnak a fültágítás a lényege, nem az hogy elmegyek 5-6mm-ig, "nekem úgyis összemegy", mert félek a későbbi kinézetemtől, és raj vagyok haverok közt mert fültágítóm van, amit a világ minden kincséért nem takarnék el mert akkor senki nem látja...

Nem megyek bele komolyabban a témába, mert azt hiszem itt felesleges az ilyet jobban kifejteni.

2011. okt. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
értem értem...persze sokan divatból csinálják..
2011. okt. 31. 19:18
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Az 5mm-es tágítós csaj vagyok: Kedves utolsó kommentelő! Nem azért csináltam CSAK 5mm-es tágítót, hogy "raj" legyek hanem azért mert saját magamon csak ez a méret tetszik. Másoknak jól áll a 10, és annál feljebb lévő mm.

Másokon tetszik a nagyobb, de magamon nem. Nem félek attól, hogy hogy fogok kinézni pár év múlva, mert akkor nem lenne több piercin a fülemben.

Szóval a kommentedben az is meg kellett volna említeni, hogy vannak azért kivételek is akik, nem divatból csinálják ezeket a dolgokat.

18/L

2011. nov. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
37%
A maradék 15% a kivétel. Ha megkérdezik hogy miért csináltattad és azt válaszolod tetszik és kész, hát nem is tudom mások mire gondolnak...én arra hogy divat neki, semmi több.
2011. nov. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
14%
"mert az anyád egy k*rva" :)
2011. nov. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!