Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » S-he körömlakk mennyire jó?

S-he körömlakk mennyire jó?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy megújult az egész márka, design, meg minden. Régen volt egy lakkom onnan, hát... csak egy volt. Nem volt jó minőségű, többet nem vettem, de most valahogy sokkal jobban néz ki kívülről, és az lenne a kérdésem, hogy belülről is megújult? Milyen a minősége?
2011. nov. 1. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem sok S-he körömlakkom van, mert elviselhető ára van, és a többi körömlakk amit kipróbáltam (ami drágább, pl Manhattan), azis ugyanolyan minőségű.

De egyébként nem változott a dizájnon kívül szerintem..

Most S-he körömlakk van rajtam, egy réteget tettem rá, 4 nap alatt a vége kopott le a körmömnek, de ha két réteget rakok rá és akár fedőlakkal is lefedem akkor nekem egy hetet is kibír úgy, hogy semmi sem kopott le belőle.

2011. nov. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én még régebben a színek miatt vettem egyszerre 4 üveggel belőle (különböző színűek). Tapasztalataim szerint kb mindegyiknek más volt az állaga, volt ami még nagyon tapast is, volt ami a körmömet is alig fogta be, még 2-3 réteggel is akár. Dm-ben vettem, tele volt az üveg, szóval nem értem miért volt :S
2011. nov. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jó! én nagyon szeretem.
2011. nov. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én szeretem nagyon!!!
2011. dec. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!