Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Zselés műköröm készítése...

Zselés műköröm készítése otthon? Mik szükségesek hozzá?

Figyelt kérdés
Egyszer volt zselés műkörmöm, és imádtam. Az a baj, hogy nagyon gyorsan nő a körmöm, ezért nem engedhetem meg magamnak, hogy rendszeresen töltessem, csináltassam. A legegyszerűbb, sima francia manikűrrel megelégednék, csak nem tudom, hogy pontosan mik kellenének hozzá, s az elkészítését is csak olyan 85%-ba tudom. Nagyon hálás lennék, ha leírnátok, hogy hogy kell lépésről lépésre csinálni és mit mivel. De ha van más tippetek, hogy hogy és mivel lehet szép ápolt és TARTÓS körmöket csinálni, azt is szívesen venném. Előre is köszi.
2011. nov. 3. 12:50
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
72%
Tanfolyam az szükséges. Nem mellesleg, a legegyszerűbb sima francia a legnehezebb.
2011. nov. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
29%
Jól írta az előttem szóló, ez nem olyan, mint a lakkozás, hogy felkened, és happy minden. hatalmas károkat lehet okozni, ha valamit elrontasz. inkább bízd szakemberre. próbáld ki a zselés lakkozást. olcsóbb, mint a műköröm, de hasonlóan tartós.
2011. nov. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

Leírtam volna, ha tanfolyamra szeretnék menni.

És leírtam azt is, ha van más módszer, azt is ajánlhatsz.

2011. nov. 3. 13:05
 4/34 A kérdező kommentje:
Köszi 13:04-es. milyen a zselés lakkozás?
2011. nov. 3. 13:06
 5/34 anonim ***** válasza:
16%

"ha van más módszer, azt is ajánlhatsz"


egy jó kis körömápoló szett, pár jó lakk, és heti 10 perc pl.

Elvégre vannak körmeid, nem? Akkor a legolcsóbb, ha azokat rendben tartod.

2011. nov. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
2011. nov. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy miért olyan nagyon nehéz a kérdésre válaszolni. Ha tudod, hogy hogy kell csinálni, akkor miért nem írod le, hogy hogy kell egy zselés műkörmöt építeni.. miért kell gúnyosnak lenni.

Köszönöm a zselés lakkozást.

2011. nov. 3. 13:48
 8/34 anonim ***** válasza:
29%

kedves kérdező!


azért nem írják le mert minden jött ment p*csa aki hülye a témához mindenképpen saját magának akar készíteni körmöt! mellesleg olcsón...(elsőre kiadsz rá több 10 ezer ft-ot, eszközökre), aztán még pár ezret anyagokra és ugyan ott tartasz árban mintha műkörmösnél csináltatnál kb. technikákat sem tudják mit miért kell csinálni sorrendben stb.

EZT MEGELÉGELTÉK A SZAKMABELIEK! EZ EGY SZAKMA!

ha nem értesz hozzá sokkal mélyebbre fogsz nyúlni a zsebbe egy körömbetegség pl gomba miatt.

ha most megkérdezném te mennyire segítenél annak aki ilyent kérdezz ha meglenne a műkörmös szakmád, minden bizonnyal IGENT, mondasz, de tőled akarom hallani!


Kiadnak a tanulók többszázezer ft-ot a tanfolyamokra továbbképzésre, 1 kézápoló és lábápoló tanfolyam kb 100 ezer ft, diszítő / technikai tanfolyaok kb 10 ezer, és ez csak 1 tanfolyam.

Szerinted miért nem segítenek nagyon? kifizetnek egy rakás pénzt a tudásért, és ingyen adják át? hát nem sokan fogják csinálni!

2011. nov. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Figyi,ha nem akarsz segíteni, nem kötelező. ENNYI!

Amugy rohadtul ne hasonlítgass ,,jött ment p*csákhoz", mert távol jársz az igazságtól. Senki nem tartott fegyvert a fejedhez, hogy írj a kérdésemhez. Én egy egyszerű kérdést tettem fel, mert ha jól tudom ez egy ilyen oldal, hogy ha nem tudsz vmit, kérdezhetsz, és arra AKI AKAR, válaszol. Ha én meg akarom tanulni, hogy hogyan kell pl füstösre kifesteni a szemem, akkor elküldessz kozmetikusnak?

Attól, hogy valaki leírja , hogy hogy kell attól én még nem tuti hogy meg fogom csinálni, mert felmérem a képességeimet, hogy meg tudom-e egyáltalán csinálni. Ráadásul felszerelésem sincs, ugyhogy én abszolút érdeklődés szinten tettem fel normális hangsúlyba a kérdéseimet, nem nekiesve a másiknak már kapásból az első mondattal.

A továbbiakban csak olyan válaszokat szeretnék kapni, ami tényleg segítség!!!!!

2011. nov. 3. 14:53
 10/34 anonim ***** válasza:
16%
a fegyver az szinte mindig az ilyen személyek akik kérdezik ezt, sokunknak már elég unalmas, ezért mondjuk mindig azt, hogy tanfolyam és megtanulod
2011. nov. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!