Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ezen a weboldalon eredeti...

Ezen a weboldalon eredeti vagy hamistvány MAC márkájú sminkcuccok vannak szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]

12 darabos ecsetkészlet 29 dollár vagyis 6670 forint.


2011. nov. 13. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

hamisítványok 1. mac-et nem lehet interneten vásárolni.

2. az ára egy ecset készlet ott volna vagy 40 ezer vagy több ez attol füg hány darab.

2011. nov. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tuti hamisítvány, DE. én rendeltem már innen, és jó minőségű ecseteket kaptam. Ok, biztos hogy a MAC jobb, de azért ezek sem rosszak, és elérhető áron vannak.
2011. nov. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a képeken, a márkákon nincs arjta az R, hamisak tuti.:)
2011. nov. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egy eredeti ecset többe kerül, mint ez a készlet...
2011. nov. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%

Persze, hogy hamisítvány! Kínában nem büntetik a hamisítást, náluk nincs ilyen törvény. Ezért árulnak mindent nagynevű márkanévvel. Behozni nem tudják, de neten eladhatják, ennyi. Csupa szőrhullató gagyi.


Az igazi MAC ecsetek darabját nem tudod annyiért megvenni, mint itt egy egész készlet! Egyébként ha olcsó, de jó minőséget akarsz, akkor nézd meg a Make Up Plaza -t. Nagyon korrektek az árak, profi a minőség.

2012. jan. 8. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!