Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek érdemes csináltatn...

ANita.p kérdése:

Szerintetek érdemes csináltatni köldök piercinget?

Figyelt kérdés
Amikor átszúrják fáj?És hogyan kell kezelni?köszi a válaszokat :)
2011. nov. 16. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia, én 29 éves fejjel csináltattam, és imádom!! Lassan 1 éve megvan, nem volt vele semmi gondom! Amikor átszúrják az fáj de nem vészes, olyan 5 mp-ig fáj amíg átszúrják + átmegy a piercing, de utána sose fájt. Én betadinnal kentem jó 1,5 hónapig, mert addig váladékozott, érdemes kenni sokáig, akkor nem gyullad be!
2011. nov. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amikor szúrják nem fáj, de az egyik leglassabban gyógyuló piercing fajta. Minden fürdés után le kell gyógyszrtári alkohollal fertőtleníteni és kicsit megmozgatni, ezen kívül eleinte, amikor még nem gyógyult be érdemes napközbenre beragasztani ragtapasszal, hogy a ruháról ne menjenek szöszök vagy kosz a friss sebbe.

Ezt érdemes hozzá elolvasnod:

[link]

és tudd, hogy nagyon sok pasinak nem tetszik (többnek, mint ahánynak igen)

2011. nov. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És nem veszéljes a terhesség szempontjából,be fog forrni ha kivesszük ?
2011. nov. 16. 23:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt, 18 évesen csináltattam, most 27 vagyok, azért vettem ki, mert már hat hónapos kismama voltam és az orvos mondta, hogy jobb lenne, ha kivenném :) De már nem tettem vissza, már nem tetszik, a luk nem látszik. Megvan még, de nem látszik.

Már nem divat egyáltalán, már ha ez számít. Én nem emiatt nem tettem vissza, hanem egyszerűen jobban tetszik a hasam nélküle, nekem inkább tinikhez illik, tehát nyárra már terhesség nélkül is kivettem volna, de ízlés kérdése.

2011. nov. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes csináltatni.Nekem ma van meg 2 hete.Maga a szúrás fájt,meg amikor hazajöttem.Nekem csak akkor fájt.Most begyulladt sajnos,ugyhogy nagyon vigyázok rá.Mindennap Tetran kenőccsel,vagy Betadinnal kell kenegetni.Minél többször,hogy lehetőleg ne gyulladjon be.
2011. dec. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 14 évesen csináltattam, most 24 vagyok, de még mindig megvan. 4éve szültem, terhesség alatt kivettem, de nem forrt össze. Vissza is raktam utána és ugyanolyan szép, mint elötte.

Egyébként mikor szúrják, nem fáj, utána ha jól emlékszem nekem is fél-1 évig gyógyult.

2011. dec. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!