Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mellbimbó piercing otthon...

Mellbimbó piercing otthon szúrása? Kinek van és mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne vállald be,főleg ha lány vagy xd

Nem hiszem,hogy annyira drága lenne :)

2011. nov. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ez azért már durva. Párezerért kiszúrják olyan helyen, ahol szakszerűen csinálják, otthon ilyen hülyeséget ne csinálj....néha felvetődik bennem a kérdés: hol az eszetek, tinik?
2011. nov. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Semmiképpen. Főleg ha lány vagy, mivel a tejcsatornát megsértheted és nem tudsz majd szoptatni.

A fertőzésekről pedig ne is beszéljünk.

2011. nov. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem szúrtál magadnak otthon piercinget és nem tudod mit vállalsz akkor 100% hogy nem tudod majd végig csinálni... Egyébként én sem értem miért sajnálsz pár ezer forintot, ez nem játék!
2011. nov. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok, azt hiszem ez már nem tini kategória. bár mondjon ki-mit akar. három piercingem van már és a két fülem végig van szúrva. mindegy ITTHON, MAGAMNAK csináltam, de mivel a mellbimbó egy kicsit körülményesebb.. hát nem tudom. az a baj, hogy erre fele nem nagyon szúrnak piercingeket => falun lakom, igen. az utazás meg sosincs ínyemre. lehet, ha Pesten járok..
2011. nov. 23. 20:03
 6/7 Nikolett_'90 ***** válasza:
100%
Hagyjátok, hadd csinálja, majd ha lesz gyereke, és szeretné szoptatni és nem fogja tudni, majd elgondolkozik...
2011. nov. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 jajvigyazz válasza:
Nekem is van, magamnak csináltam, semmi negatívat nem tudok mondani az irtózatos, elviselhetetlen, sohaelnemfelejthető fájdalmon kívül. Amúgy minden rendben vele, több éve megvan.
2012. aug. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!