Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ajak pc-t szeretnék magamnak...

Ajak pc-t szeretnék magamnak szúrni. De nem tudom, mivel szúrjam át a szám. Mivel kell ezt csinálni? és kell fertőtleníteni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 26. 21:56
 1/3 szamóca.. ***** válasza:

branül tű, alkohol.

nézz videókat.

2011. nov. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Off: Egészen biztos, hogy magadnak szeretnéd? Nagyon kockázatos szerintem, én lebeszélnélek.
2011. nov. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha ilyen bizonytalan vagy, akkor inkább menj el szalonba.

Én otthon szúrtam magamnak, azóta már másnak is csináltam.

Jó pár videót, szalon leírást nézegettem, olvastam.

Sok minden kell hozzá :branül tű, vagy piercing webshopokban árult piercing tű, ami minimum 1mérettel vastagabb kell legyen, mint az ékszer pl:. ha 1.2 szárvastagsághoz 1.6/ 2-es vastag tű kell.

Fertőtlenítés:alkohol, vagy gyógyszertárban kapható fertőtlenítő. Szúrás előtt mindent le kell fertőtleníteni :a kezedet, a tűt, a piercinget, a szúrni kívánt felületet.Ezt a folyamatot jobb minimum 2x elvégezni. Miután kiszúrtad a szád( vagy amit szerettél volna) a tű végébe rakd bele az ékszer szárát és lökd ki vele a tűt a sebből. Utána tekerd rá a piercing végét a szárra, fertőtlenítsd le megint a sebet és az ékszert és kész.

A gyógyulási idő az ajakpiercingeknél úgy 4_6 hét.

Te tudod ezek után, hogy szeretnéd e.

Nekem 2 éve van meg és semmi bajom nem lett, de azért nézelődj és olvass sokat ezek a dolgok után.

2011. nov. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!