Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Páromat szeretném meglepni a...

Páromat szeretném meglepni a kedvenc parfümjével karácsonyra, de sehol sem találok, még interneten sem. Van valakinek valami infója arról, hogy MUSTANG WOMEN (pink színű) parfüm hol kapható?

Figyelt kérdés
Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket, mindegy, hogy 30 vagy 50ml-es csak legyen már. Két hete még találtam a neten, ma már viszont sehol.
2011. dec. 3. 06:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hol laksz, de én ma pont láttam Miskolcon egy fodrászkellékesben/illatszeresben a Búza tér felé vezető aluljáróban. Nem tudom-hogy eredeti-e és sajnos azt sem, hogy mennyibe került, annyira nem néztem, mert siettem.

Tehát ha nem Miskolc közelében laksz, akkor esetleg fodrászkellékesnél, kisebb drogériákba (nem rossmann vagy dm) nézz szét.

2011. dec. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!