Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mivel szedjem le a műszempillá...

Mivel szedjem le a műszempillámat? Nincs itthon semmi speckó cucc :S

Figyelt kérdés
és mégegy kérdés: leszedjem most? kedden lesz 3 hetes,de még szép. De nem tudom hogy most leszedjem-e, mert szilveszter előtt szeretnék visszarakatni megint és nemtudom hogy mennyi ideig kell pihentetni a szemem.
2011. dec. 17. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
ne szedd le, nem kell előtte pihentetni.
2011. dec. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha még szép hagyhatod.

szerintem szílveszterkor tegyél fel újat, ami szebb és tegyél ki neki oda köveket!!

egyszerűen csipeszel le lehet szedni

ha nem akarod szem pilla spirállal át mész rajta és az szépít!!

2011. dec. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

csak az a baj,hogy a bal szememen már eléggé csapzott :D, el is hiszem már rég fennvan. Meg ma reggelre egy leesett.

és ez a csipeszelés hoyg történik??

mert nekem azt mondták hogy rendes olajjal le lehet szedni.

2011. dec. 18. 10:03
 4/7 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok


http://www.youtube.com/watch?v=g-BKg_8Q8kw&feature=mfu_in_or.. ennek a videónak az eleje felé meg mutatja kézzel hogy szedd le a műszempillákat!


a csipeszelés egy kcisit húzós a dolog az első alkalomkor, gyakorolni kell. nehogy a szempillád fog meg! meg fogod a mű szempillát, és ovatosan el kezded húzni ha fáj engedd vissza és próbáld újra! amikor egy részét el engedi annak a részenk meg fogod a tövét és ott kezded el húzni!!

2011. dec. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az le maradt hogy a 8. percnél is van egy mód hogy szedd le !!
2011. dec. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a vidit :)

és ha nincs vazelinem ,mit csináljak?? meg nekem ugye tincses van felrakva,nem ilyen soros.

2011. dec. 18. 13:31
 7/7 anonim ***** válasza:

utcsóó megint:



ha tincses csipesszel tincsen ként ki szeded óvatosan!! lehet több idő lesz, de ha türelmes vagy megszabadulhatsz tőle!!

2011. dec. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!