Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » KÖLDÖKPIERCING! Csak olyanok...

KÖLDÖKPIERCING! Csak olyanok irjanak akiknak van, vagy volt! Nembántátok meg hogy csináltattatok? (többilent)

Figyelt kérdés

szóval 14 éves vagyok,és már vagy 1 éve nagyon szeretnék,és anyumék most már megis engedik.( jol tanulok meg minden)

érdekelne hogy mennyért csináltattátok?

meg körülbelül milyenérzés hogy ottvan?

és legfőképpen hogy nembántátok meg? vagy nemuntátok meg egy idő után?

a válaszokat köszi elöreis:)

puszi[K]



2011. dec. 19. 19:49
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
0%
nekem még nem volt : /
2011. dec. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után elkezdett vékonyodni a bőr, azért nem annyira, hogy kiszakadjon, de egyre jobban látszott az eredetileg berakott piercing szára, más probléma nem volt vele, észre sem vettem. Azért vettem ki, mert már nem éreztem stílusomnak.
2011. dec. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

1.hozzászólónak ~ odairtam hogy csak olyanok irjanak akiknek van,agy volt.


2.hozzászólónak ~ értem:)

és mennyi ideig hordtad ?

2011. dec. 19. 21:41
 4/33 anonim ***** válasza:
92%

nekem van, körülbelül 4-5 éve csináltattam.

az 1. vagy 2. évben nagyon be volt gyulladva, meg vadhús is nőtt rajta, pedig mindig kezeltem. DE! naponta többször (sokszor) kentem alkohollal (70%), és el is tűnt a vadhús. Egy nagyon picit elvékonyodott nekem, bár szerncsés vagyok, mert állítólag akik vékonyak, nem annyira vékonyodik el ott a bőr, a husisokkal ellentétben.

AMúgy mióta eltűnt a vadhús, semmi gondom nem volt vele szerencsére. Én nem bántam meg, hogy csináltattam, és nem is akarom kivenni, mert én nem divatból tetettem bele, hanem azért, mert tetszett, és még most is tetszik :)

2011. dec. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat :)
2011. dec. 20. 07:08
 6/33 anonim ***** válasza:
92%
2. vagyok, nagyjából 3 évig volt bent, az alakom átlagos.
2011. dec. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

Nekem körülbelül 3 éve van bennt, de eléggé elvékonyodott nekem is a bőr.. de nekem nagyon tetszik, úgyhogy lehet alulra csináltatok ezt meg kiveszem.. :)


Semmilyen érzés , hogy bennt van, mert megszokod..


én már sajnos nemtudom mennyiért csináltattam:/

2011. dec. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
8%

Ócska ribanc vagy, a szüleid meg lmp-s férgek.

19/f

2011. dec. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
92%
én 18 évesen csináltattam, most 26 vagyok. nem bántam meg egyáltalán. eleinte furcsa volt, öltözésnél, törölközésnél figyelni kellett, de most már olyan mintha ott se lenne. csak tényleg annyi, hogy a bőr elvékonyodott fölötte. Amikor kicseréltettem, azt mondta a piercinges fickó, hogy max fél év és ki fog szakadni annyira vékony lesz. ennek 2 éve és még mindig bent van. én azt mondom, ha szeretnéd, és a szüleid is megengedik akkor miért ne?! :)
2011. dec. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
64%

Ócska ribanc vagy, a szüleid meg lmp-s férgek.

19/f



te beteg vagy b+?

2011. dec. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!