Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A sminktől tényleg ráncosodik...

A sminktől tényleg ráncosodik a bőr? 13 éves lány vagyok, és nagyon szeretek sminkelni. Ha sokáig csinálom akkor ráncos leszek?!

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
igen.
2012. jan. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
90%
Így igaz. 15 éves barátnőimnek tele van szarkalábakkal a szemük körül a bőrük, és a homlokukon is kezdenek ráncosodni, a sok alapozás miatt.
2012. jan. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden este tisztítsd le alaposan a bőröd. Mondjuk ez akkor is igaz, ha nem sminkelsz, mert az utcán sok piszok ragadhat a bőrödre! :) A tartósabb sminkek tényleg száríthatják a bőrt, ezért kell alaposan lemosni. Utána egy kis hidratálás és jobb lesz, mint új korában :D. Azért 13 évesen ne takard el, festékkel, ami a legszebb rajtad, vagyis a fiatalságod :)
2012. jan. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! ;)
2012. jan. 8. 19:25
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden este lemosod, vagy még jobb, hogy ha hazaérsz a suliból, akkor semmi bajod nem lesz. Egyébként szerintem az alapozó védi a bőrt az utca szennyeződéseitől(por, szmog, stb)Ha belegondolsz, akkor inkább az alapozót érje a kosz, mint a bőrödet közvetlenül.
2012. jan. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a mai sminkek inkább ápolnak, mint ártanak, kivéve a vízálló sminket, ami szárít, és a 100 Ft-os boltos meg kínai boltos cuccokat, amiket nem engednék a bőröm közelébe.

De az tényleg nagyon fontos, hogy mosd le az arcod minden este, használj valami könnyű hidratálót, és igyál elég vizet, attól szép lesz a bőröd. Ja és persze nyáron SPF-es krém :)

2012. jan. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszikee. :)
2012. jan. 9. 15:56
 8/9 anonim ***** válasza:

Gimiben csak púdert használtam az arcomra szárítási céllal, azóta már alapozok is, most vagyok 32 és sikerült a homlokomra beszerezni 1 db ráncot. Nem hiszem, hogy a sminktől.

Viszont ha szép az arcod, akkor fölösleges a smink, elég a szemet és a szájat hangsúlyozni.

2012. jan. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem mindegy milyen terméket használsz!egy alapozó nem ad semmi jót a bőrnek csak rosszat..Viszont egy Cc krém ami ápol és tulajdonképpen fed is még jó is a bőrnek..Ha szeretnéd megakadályozni használj sminkalapnak mangóvajat smi egy réteget képez és ezáltal nem kerülnek méreganyagok az arcodba és kókuszvajjal mosd le ami lassítja az öregedési folyamatot..
2014. okt. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!