Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Industrial piercinget tudok...

Industrial piercinget tudok magamnak szúrni itthon, vagy feltétlenül szakember csinálja?

Figyelt kérdés
Mármint ha vennék a gyógyszertárban steril tűt, megvenném az ékszert és megcsinálnám magamnak? Egyáltalán meg tudnám? És mik a veszélyei? Természetesen gumikesztyűben csinálnám, amit utána kis is dobnék, meg lefertőtleníteném a fülem, stb... De pl. ha elfertőződik, kivenném, de legrosszabb esetben mi történhet? Beteg ötlet, de nagyon szeretném megcsinálni... O.o"
2012. jan. 14. 17:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Legrosszabb esetben eltörik a porcod illetve nem megfelelő szögben szúrod és utána brutálisan fog fájni benne az ékszer akár hónapokkal később is.
2012. jan. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De később begyógyulna? o.o
2012. jan. 14. 17:31
 3/15 anonim válasza:
100%
Régen kiszúrtam magamnak a fülem. Még kisebb voltam. Utána bedagadt és elgennyesedett. De miután kivettem, helyre jött. Ne csináld te is ezt, menj el inkább kiszúratni szakemberhez.
2012. jan. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mennyi idős? :D És pontosan hogy csináltad?
2012. jan. 14. 17:41
 5/15 anonim válasza:
100%
15 asszem. Kiszúrtam forró tűvel. Nagy hülyeség volt, te ne csinálj ilyet. Azóta már nincs se piercing, se fülbevaló. csak tetoválás. Öregszem,na.
2012. jan. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
"Öregszem, na" :)) Fiatalság bolondság, mi? :) :D Az egyik barátomnak kollégiumban csinálták egy durva estén, mondjuk neki a fülcimpáját szúrták át, ha jól emlékszem, azt viszont nem tudom, pontosan hogy, de azzal mondjuk azóta sincs semmi baj :P
2012. jan. 14. 17:47
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jobb ha szakember csinálja. van egy ismerősöm,aki megcsinálta porcba,kiszakadt a fülbevaló,és letört a porc. nagyon csúnya látvány,mert hiányzik egy kis rész a füléből.jobb télleg ha profi csinálja.
2012. jan. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Közvetlenül azután szakadt ki, miután megcsinálta, vagy elrontotta, és még közben?
2012. jan. 14. 18:26
 9/15 A kérdező kommentje:
Mármint később véletlenül, pl. valamibe beleakadt, vagy még akkor, mikor csinálta, mert elrontott valamit? Először hülyén fogalmaztam, bocsi :S
2012. jan. 14. 18:39
 10/15 anonim ***** válasza:
Miért olyan nehéz pár ezer forintot félretenni? :/ 100% hogy ferdén szúrod, aztán majd itt sírdogálsz hogy most mit csinálj..
2012. jan. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!