Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A szilikon ajak piercing ugye...

A szilikon ajak piercing ugye nem roncsol?

Figyelt kérdés
Az elvileg ugye a fogaknak és az ínynek sem árthat...
2012. jan. 23. 20:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%

nekem 2 éve van labretem, fém szárú piercing és fém karika van benne felváltva, és nem lett se a fogaimnak, se sz ínyemnek semmi baja.

a bioplast ékszereket általában fémérzékenyeknek ajánlják :P

2012. jan. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hm. És a karika/patkó nem zavar Téged/párodat csókolózás közben? Olyanokat hallottam, hogy a száras ajak piercing nem jó, mert ha fém, ha szilikon, károsítja az ínyt. A karika/patkó ha fém, károsítja a fogakat. De ha szilikon karika/patkó gondolom ez a legkíméletesebb, nem szeretnék semmi komplikációt...
2012. jan. 23. 20:29
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

nem egyikünket sem zavarja, sőt van amikor meg is feledkezem róla, és odakapok, hogy meg van e még :P

semmiben nem gátol, a fogaimnak semmi baja nem lett, de ahogy írtad is a szilikon ékszer ilyen téren kímélőbb :)

2012. jan. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
amúgy azért kellett leváltanom a száras piercinget karikára, mert azt vettem észre,, hogy előszeretettel harapdálom a szárat, és sokszor volt, hogy izomból ráharaptam és az fájt, a karikát csak forgatni tudom, szóval ilyen téren a száras piercing jobban roncsol.
2012. jan. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ!
2012. jan. 23. 21:35
 6/17 anonim ***** válasza:

Mindkettő roncsol valamilyen szinten csak a szilikonos kevésbé.

Nekem is van, fém, de még én sem tapasztaltam semmiféle kopást vagy visszahúzódást.

Az én páromat nem zavarja a száras piercing, sőt sokszor még élvezi is birizgálni(:

2012. jan. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Tehát egy idő után a szilikon talp is kikezd?
2012. jan. 24. 16:00
 8/17 anonim ***** válasza:
nem hiszem, azért az sokkal "puhább" anyag, de erről nem tudok vélekedni, de szerintem nem :))
2012. jan. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem elég hosszú idő után ha a fogad nem is, de az ínyed valamilyen mértékben nem is roncsolja, de "piszkálja".
2012. jan. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Piszkálja, de ne roncsolja:D
2012. jan. 24. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!