Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ajakpiercinget ugyanúgy tudom...

Ajakpiercinget ugyanúgy tudom cserélni mint a fülbevalómat?

Figyelt kérdés

Szeretnék ajak pc-t (olyat mint ami Lil waynenek is van)

És az a kérdésem, hogy azt ugyanugy tudom cserélni mint pl ahogy a fülbevalóm cserélem?

És ha mondjuk 2 hónap után kiveszem, akkor mennyi ideig nem nő vissza a lyuk?


2012. febr. 4. 19:36
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Tudod cserélni. De nem olyan könnyű mintha fülbevalót cserélnél.(A szilikonost valamivel könnyebb.De én úgy tapasztaltam, hogy könnyebben is esik ki magától.) Persze miután megcsinálják egy ideig békén kell hagyni.

Azt nem tudom pontosan mennyi idő alatt forr be. Hallottam már több verziót pl.: 1 nap, 2-3 nap, 2 hét....

Szóval passz.

De velem előfordult már, hogy a munkahelyemen kiesett és nem találtam meg a golyót. Délután amikor haza értem (pót volt itthon) alig bírtam vissza tenni. Kb. 7 órát voltam piercing nélkül.

Remélem egy kicsit tudtam segíteni.

Minden jót!

Üdv: Betti

2012. febr. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
*szilikonosat (csúnya helyesírási hibát követtem el) :D
2012. febr. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ugyan úgy tudod cserélni,de nekem westendben amikor csináltattam azt mondták hogy 1 hónapig ne cseréljem.És semmiképp sem legyen bioplast kezdőnek (később sem ajánlom) mert én is mindig szétrágcsáltam.Ja és 4 ajakpiercingem van alul.

19/L

2012. febr. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ja és az összeforrás.....2 éve van piercingem,így bírom piercing nélkül kb 1 napig,de amúgy pár óra alatt összeforr,nekem is amikor kb fél éves volt akkor forrt össze 5 óra alatt..
2012. febr. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!