Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kezdő műkörmös vagyok, egyenlő...

Kezdő műkörmös vagyok, egyenlőre magamnak probálgatom csinálgatni a körmeimet, miket tanácsoltok? Mire figyeljek, hogyan tanuljak meg szép ivelt franciát huzni, ilysmik?

Figyelt kérdés

2012. febr. 5. 17:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%

Ha tanfira jársz, ott megtanítanak, ha mégsem, tanfi után sok-sok továbbképzés. A legnehezebb a fehér francia köröm!

Ha magadtól tanulsz, akkor viszont valszeg sosem fogsz tudni profi körmöket csinálni.

2012. febr. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nem járok tanfolyamra..:(
2012. febr. 5. 17:53
 3/13 anonim ***** válasza:
18%
Hát akkor sokat ne várj szerintem. Netről nem lehet megtanulni körmözni. Ez egy szakma.
2012. febr. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kösz a biztato szavakat!
2012. febr. 5. 18:00
 5/13 anonim ***** válasza:
25%
Ne haragudj, de nem fogom azt írni, hogy biztos szupereket fogsz csinálni, mert nem igaz. Sok éves tapasztalatom van benne. Anélkül, hogy valaki normálisan megtanulná, nem megy. Sokszor még úgy sem megy sokaknak. Nem mellesleg, buksisimitől még senki nem lett jobb szakember!
2012. febr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
25%
Ennyi erővel bárki mondhatja magára, hogy kezdő műkörmös. Tényleg nem fogod magadtól rendesen megtanulni, és ezzel nem akarlak megbántani, csak biztatni, hogy menj el egy tanfolyamra.
2012. febr. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Igaza van az előttem szólónak!

Nehogy aztgondold,hogy ahhoz hogy valaki jó körmös legyen, kevesebb képzés kell mint bármilyen más szakmához!!!

Nem mellesleg ha nincs belőle valamilyen végzettséged akkor alig fognak hozzád járni..

2012. febr. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

sztem vegyél ilyen műujjakat és azon gyakorolj inkább,mint a saját körmeiden!


a fehér mosolyvonalat pedig úgy a legkönnyebb megcsinálni,ha egy olyan ecsettel javítgatod,amin nincs zselé...de ezt így nem tudom megfogalmazni sajnos érthetően :S


C ívet is inkább műujjakon gyakorolj:)


Szerintem ne vedd magadra az előző hsz-okat,én is megszeretném majd tanulni autódidakta módon a körmözést,csak egyenlőre nem tudok készleteket venni,de amint lesz rá pénz,nekiállok :) Bár én csak a magam szórakozására szeretném:)(mint ahogy zongorázni is megtanultam magamtól)

2012. febr. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Én is magamnak körmözök.. :)

Saját magamnak elsajátítottam és szuper körmöket szoktam csinálni,amit mások meg is dicsérnek mert felér egy profi munkájával.

Gyakorlás és jó kézügyesség kell hozzá,ja és persze sok-sok idő! :)


Sok sikert kívánok neked,kedves kérdező! :)

E

2012. febr. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtuk, hogy nem fog tudni szép körmöket csinálni! Csak azt, hogy attól ő nem lesz műkörmös, csak egy ügyes lány/nő, aki szép körmöket csinál. Én is megtanultam magamtól főzni, mégsem vagyok szakács.
2012. febr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!