Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért levegősödik fel pár nap...

Miért levegősödik fel pár nap múlva az épített műköröm?

Figyelt kérdés
Sziasztok csajok! Kezdő műkörmös vagyok, és az a problémám, hogy bárkinek építek műkörmöt, pár nap múlva fellevegősödik, pedig zsírtalanítom reszelem és tapadás-elősegítőt is használok. Elmentem ezért műkörmöshöz megcsináltatni a körmöm, ő máshogy csinálta, de másnapra az is fellevegősödött pedig 5500 forintot fizettem érte! Miért van ez? :/
2012. febr. 9. 08:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Mert nem jó az előkészítés. Továbbképzésre érdemes elmenni, mert olyat is megmutatnak, amire nem is gondol az ember.

A körmösök 90%-a nem tud igazán körmözni.

2012. febr. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Így van, ahogy az első válaszoló írta. Sajnos ezt elmondani nem lehet, érdemes beruházni egy technikai továbbképzésre, hidd el, nagyon megéri! Én egy ilyen továbbképzésen sokkal többet tanultam, mint az okj-n.

Ha gondolod, írhatsz privit vagy az első válaszolónak, vagy nekem, és megmondjuk, kihez lenne érdemes elmenned.

2012. febr. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!