Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szemöldök festés és szedés!...

Wixy-Tori kérdése:

Szemöldök festés és szedés! Ki, mivel, hogyan?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy elég vastag a szemöldököm, és legtöbbször kozmetikushoz járok szedetni és festeni. De mivel elég gyorsan visszanő így 2 hetente kellene járnom, ami nem feltétlenül megoldható. Ha végképp nem jutok el... akkor nekem is van itthon kozmetikai szemöldök festékem, de sok vele a macera, és persze nem is lesz annyira tökéletes mint ha szakember csinálná, és ugye a csipesszel se lesz olyan szép mint gyantával. Szóval véleményekre vagyok kíváncsi ki milyen szemöldök szedési és festési módszert használ, ajánl. Na meg a szemöldök formázására is. Tippek, trükkök. Minden érdekel! :D

2012. febr. 10. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak kozmetikus. Én is mondig odamegyek.
2012. febr. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én nem festem, mert minek, szedni meg magamnak szoktam. a felesleges szálakat kihúzgálom, és ha kell, picit vékonyítok rajta, nem szoktam elrontani.. viszont ha festeni akarod, szerintem mindenképp kozmetikus.
2012. febr. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én otthon festem már egy ideje, nem nagy cucc. kb 400forintból egy életre elég szempillafestéket plusz hidrogént tudsz venni bármelyik drogériában. kb fél évente azért nem árt elmenni kozmetikushoz szerintem, főleg ha úgy érzed, hogy úttalan utakon jár a szemöldököd.
2012. febr. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*szemöldökfesték szempilla helyett,persze.
2012. febr. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem, csak akkor festesd ha valóban szükséged van rá (szerintem nagyon sokan festetik pedig nem is kellene...), a szedés már más dolog, ha nem tudsz elmenni kozmetikushoz, a legjobb megoldás a csipesz, ha nem vagy megelégedve vele, kérj meg valakit segítsen, ha pedig erre nincs lehetőséged, akkor inkább csak kevesebbet szedj, nehogy elvékonyítsd a szemöldököd! Sok sikert! :)
2012. febr. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szemöldökszedéshez: [link]

A festét szerintem hanyagold, ha nem annyira fontos, egyérszt árt a szemöldöködnek, másrészt túl sok vele a macera. Ha nagyon szörnyű, akkor meg sminkelésnél igazíts rajta szerintem.:)

2012. febr. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én magamnak szedem. Általában mindig besírok, mert fáj egy kicsit. Úgy szoktam, hogy niveával bekenem vékonyan a szemöldökömet így felpuhul és utána lejegelem, így nem igazán érzem, amikor szedem. Most mondjuk, sima csapvíz is megteszi jég helyett, annyira hideg a víz. :D


A kósza szálakat kihúzom szemöldökcsipesszel és egy világos szemceruzával kicsit megrajzolom az ívet, amilyen szemöldököm szokott lenni és a zavaró plussz szálakat kiszedem.

Nem szoktam elrontani, általában úgy sikerül, ahogy szeretném. :)


Festeni nem festetem, viszont, ugyanolyan, mint a hajam. A hajam színe oké, mert sok és hosszú hajam van, így sötétszőkés-barnás a hajam, a szemöldököm dettó, mint a hajam, csak ugye jóval kevesebb és így olyan szürkésnek tűnik. Szemöldökceruzával szoktam halványan megcsinálni a szemöldökömet. :)

16/L

2012. febr. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!