Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sima körömlakkra zselét...

Sima körömlakkra zselét rákenni és úgy UV fény alá tenni jó ötlet?

Figyelt kérdés

Nagyon könnyen tönkremegy a lakkom a munkám miatt is meg a gyenge körmeim miatt is. Nincs időm arra, hogy naponta, kétnaponta kijavítsam, de szeretném lakkozni a körmömet de igénytelennek se akarok kinézni.

Gondoltam ha zselé védené akkor nem kopna olyan könnyen.

Megéri beruházni egy UV lámpába meg venni egy tégely zselét és rákenni? Vagy ehhez kifejezetten olyan körömlakk is kell?

És ha megunom a lakkot, hogyan lehet leszedni a zselét? Csak azzal a kis csiszológéppel lehet vagy van egyszerűbb módja is, ami feloldja?


2012. febr. 20. 18:43
 1/2 anonim válasza:

Nekem is ugyanez a bajom és én is ezt a megoldást választottam. Nekem a körmösöm szokta megcsinálni.. Rákeni a lakkot és rá a zselé, és nem kopik le, csak 4 hét után már ugye lenő :)

Csiszológéppel, vagy reszelővel tudod leszedni.

Egyébként van géllak is ami olyan mint a körömlakk csak zselé van benne, de ugyanolyan állagú és ugyanúgy kell használni mint a körömlakkot, csak tovább tart.

2012. febr. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Géllakk sz.ar. Inkább zselézz akkor.
2012. febr. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!