Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szóval szeretnék egy tetkót a...

Jetizso kérdése:

Szóval szeretnék egy tetkót a számba ( az alsó ínyem előtti részbe vagy alsó ajkam belsejébe :D nem tudom szakszóval) és azt szeretném meg kérdezni hogy egy 3 centis kis szöveg mennyibe fájna? és hogy feldagadna e utána a szám ihatnék -e vizet stb:D?

Figyelt kérdés
És nem kérek oktatásokat nekem ez tetszik ijet szeretnék tudom hogy egészségtelen és csak károsítom a szép börömet stb stb :D
2012. febr. 20. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát vizet biztos, hogy ihatnál, de szerintem hasonlók lehetnek a dolgok, mint pc-nél, hogy se fűszeres, se tejtermék, se orálszex, se túl cukros és szájfertőtlenítő és társai minden kajálás után.
2012. febr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Ne csináltass oda tetkót! Az első dolog, hogy teljesen felesleges, mivel nem látszik. A másik dolog, hogy irtózatosan fertőzés veszélyes! A harmadik dolog, hogy ez kopni fog rendesen, ráadásul eleve nem marad meg ott olyan erősen.

Azért, mert ezeket látod külföldi oldalakon, hogy ez divat, ne tedd!

Pont a múltkor beszéltünk erről a tetoválómmal, és röhögött, hogy ő ilyet meg sem csinál, mert értelmetlen.

Igen, feldagadna a szád, hogyne dagadna fel, mikor tűvel szúrkálják?!

2012. febr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék oda, és habár már van 2 tetoválásom, mégis félek a fájdalomtól, meg hogy elfertőződik. Most akarom megkérdezni a tetoválómtól, hogy mit gondol erről.
2012. febr. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) majd én is még megbeszélem ezt a tetoválómmal akkor de legalább mostmár többet tudok :D nem biztos amugy még hogy oda csináltatom. csak ez állt az elsődleges helyen. jah és az hogy nem látszik nem lényeg a lényeg a szöveg lesz meg az eszmei értéke és legalább nem fognak beleszolnia munka helyen ha nem látszik.:)
2012. febr. 25. 13:57
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
dejó, hogy mindenkinek van már saját tetoválója! olyan lett ez mint a fogorvos, meg fodrász?!
2012. márc. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, olyan. Aki nem szereti a tetoválást, minek ír egy ilyen kérésre? Nekem nincs műkörmösöm, pedig a legtöbb lánynál alap...
2012. márc. 12. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!