Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan húzzak vékony vonalat...

Hogyan húzzak vékony vonalat a szemceruzával a felső pillák tövébe? És hogyan tudnám egyenletesen elsatírozni a szemhéjamon a szemceruzát?

Figyelt kérdés

Ez most két külön kérdés, de mindkettő rettentően érdekel.


1. Hogyan tudnám szépen, vékonyan kihúzni szemceruzával a felső pilláim tövét?

Tudom, hogy jobb lenne tussal, de én ceruzával szeretnék. A tus sokkal erősebb színű, ezáltal nagyon karakteres lesz az arcom, de én nem ezt szeretném. A célom, hogy dúsabbnak tűnjön a szempillám és mivel a szemceruza nem olyan erős, nem is lesz annyira karakteres az arcom. Csak nem igazán sikerül szép vonalat húzni.



2. Hogyan tudnám a szemhéjam külső felén egyenletesen elsatírozni a szemceruzát, hogy kicsit füstösebb hatású legyen? (szemhéjpúder alá kéne)



2012. márc. 4. 19:12
 1/7 anonim válasza:
100%

Szia!

1. Én úgy húzom ki szemceruzával vékonyra a felső pilláim, hogy a szemem félig lehunyom és a másik kezemmel kicsit felfelé húzom a szemhéjamat.Így a bőr egy kicsit megnyúlik. Minél közeleb megrajzolom a vonalat.Amikor elengeded a szemhéjad a bőr újra visszatér az eredetijébe és a vonal szép vékony lesz, a szempillák tövében. Nem olyan bonyolult mint ahogy leírva kinéz :-) Még kevésbé hegyes ceruzával is szépen sikerül, gyakorlás kérdése az egész. Sok sikert!

2012. márc. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én pedig a 2.-re adok választ: én fültisztító pálcikával szoktam elsatírozni, max kicsit be is nedvesítem, h könnyebb legyen alakítani. :)
2012. márc. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm lányok, ki is fogom próbálni. :)

Még annyit kérdeznék, hogy amikor a felső pillák tövét húzom ki, könnyebb úgy, ha szépen kihegyezett a ceruza vagy a tompább a jobb? Vagy mindegy?

2012. márc. 4. 19:51
 4/7 anonim ***** válasza:
én tompábbal szoktam, de persze lehet én vagyok a kivétel, mert nekem tompábbal jobban megy :) ezt szerintem te kísérletezd ki :)
2012. márc. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Én is kicsit tompábbat használok, nem tűhegyeset :-), de szerintem is kísérletezd ki, hogy neked mi jön be a legjobban :-)
2012. márc. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Ma egész jól sikerült kihúznom a szemem, életemben először elégedett voltam vele. A felső pillák tövébe szép, vékony, egyenletes vonalat sikerült húznom, alul pedig éppen csak annyit tettem, hogy legyen valamennyi. Szóval annak ellenére, hogy feketével volt majdnem körbehúzva a szemem, nem volt feltűnő, és ezt megkoronáztam egy nagyon jó spirállal. Meg is dícsérték a barátnőim. :)

A szemceruzám amúgy köztes volt, nem is nagyon hegyes, de nem is annyira tompa. :D

2012. márc. 5. 19:02
 7/7 anonim ***** válasza:
na, örülök neki, h sikerült, grat! :)
2012. márc. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!