Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek 14 évesen nyárra...

Szerintetek 14 évesen nyárra a műköröm túlzás lenne?

Figyelt kérdés
Nyárra gondoltam, semmiképp se iskolaidőben, hanem mikor már szünet van. valami szolíd, nem túl hosszú, francia manikűrös körömre gondoltam, ami nem olyan feltűnő(azok nem is annyira tetszenek) :) régebb óta ki szeretném próbálni, úgy gondoltam most majd nyáron lesz rá alkalmam. szerintetek?:)
2012. márc. 23. 14:33
1 2
 1/20 liaa88 válasza:
énis akarok egy picit, csak igy ballagásra szerintem nem túlzás!:) most egy pici abba semmi sincs. nem karmokat csinálunk!:D
2012. márc. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
igen, énis csak ilyen piciben gondolkodtam:D ballagásra én is gondoltam, majd még meglátom:))
2012. márc. 23. 15:00
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
Túlzás....
2012. márc. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%

Igen.


Ballagásra is teljesen felesleges. Nem értem, hogy minek ez a műköröm mánia...

2012. márc. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
Úgy általában undorító a műköröm, nemhogy 14 évesen.. szánalom.
2012. márc. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
igen 14 évesen kicsit korai, várj még vele :)
2012. márc. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
51%
Én nem csináltatnék. Egyrészt azért, mert drága, másrészt felesleges, harmadrészt már lejárt, lassan inkább ciki, mint menő. Tessék ápolni a kezeket, körömerősítőt használni, vitamint szedni, és sokkal szebb lesz a természetes körmöd, mint akármilyen műköröm.
2012. márc. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
Én világéletembe rágtam a körmöm, úgyhogy 14 évesen már volt egy leszokást kísérletem műkörömmel. Senki észre se vette, hogy az ujjam végéig érő körmöm nem igaziak, nekem is vagy francia volt, vagy csak a franciának az alaplakkja.
2012. márc. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
40%
Miért lenne már túlzás?? Szép lesz tőle a kezed, és ápolt! Imádom a műkörmöket, gyönyörűek. Szerintem teljesen normális. Nekem is van 13 éves korom óta,suliban is!:)
2012. márc. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:

nekem most lesz, de csak 'egészségügyi okokból', hogy ne rágjam a körmöm, mert már annyit rágom, hogy vérzik. egyébként van, ami ízléses, és jól néz ki, de 14 évesen még korai.


L/16

2012. márc. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!