Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek 14 évesen nyárra...

Szerintetek 14 évesen nyárra a műköröm túlzás lenne?

Figyelt kérdés
Nyárra gondoltam, semmiképp se iskolaidőben, hanem mikor már szünet van. valami szolíd, nem túl hosszú, francia manikűrös körömre gondoltam, ami nem olyan feltűnő(azok nem is annyira tetszenek) :) régebb óta ki szeretném próbálni, úgy gondoltam most majd nyáron lesz rá alkalmam. szerintetek?:)
2012. márc. 23. 14:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
én is most fogok ballagni és én magamnak kifestem francia manikűrre, az bőven elég. most minek 5000 Ft-ért csináltatni?
2012. márc. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
én is most fogok ballagni..és nekem is lesz:) de csak ilyen kicsi és francia.:)
2012. márc. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
ha tudnám, én is egyszerűen csak kifesteném, de egyszerűen nem olyan hosszú, mert amint nő, letörik, lerágom, nem egyszer próbáltam már leszokni róla, de eddig ugy tűnik reménytelen.. nagyon szeretnék már kicsit hosszabb körmöt (ami másoknak talán a normális) gondoltam a ballagás megfelelő alkalom lenne..
2012. márc. 26. 22:38
 14/20 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél szép körmöket, akkor ápoljad őket, manikűrözz rendszeresen (vagy esetleg manikűröztess szakemberrel), és akkor meg fognak nőni szépre, és tudod majd magadnak lakkozgatni. Akár minden nap más színű lehet a körmöd, ha meg megunod, egyszerűen lemosod a lakkot, és kész! A műköröm folyamatos, havi rendszerességű ápolást igényel, és ha nem sikerül profi szakemberhez eljutnod, bizony csúnyább lesz, mint ha a sajátod lenne megszépítve.

Tudom, hogy most magam ellen beszélek (körmös vagyok), de ennyi idős korban nincs szükség műkörömre. Inkább tartsatok a csajokkal körömlakkozós bulikat!

2012. márc. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Szia, csináltass gél-lacot , zselé-lakk hibrid, és olyan lehet akár egy műköröm de mégse olyan durva! Nézz utána nagyon jó 3-4 hétig fenn marad!
2012. ápr. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nekem is 14 évesen lett először, azóta szinte folyamatosan van :-)

20/L

2012. ápr. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat:))
2012. ápr. 16. 13:56
 18/20 anonim válasza:
Én körmös vagyok,és még annó úgy tanultam hogy 18 alatt nem rakhatjuk fel,sőt az oktató hazaküldte a kiskorú modelleket.Én durva körömrágás esetén teszem csak fel,amúgy inkább gél lakk,bír három hetet,árban jobb mint az épített,de szerintem elég lenne még a sima körömlakkozás is a barátnőkkel.
2012. máj. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Izléses nő nem rakat fel műkörmöt.
2013. szept. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Dionsyia válasza:

Te tudod, de igazából azért ez a sok cucc amit a körmödre kennek, ez se vitamin... annyi kemikáliával találkozunk, ha nem muszáj én nem csináltatnék.

Egyszer modellkedtem kezdő körmösnek, feltett nagyon szép porcelán körmöket, párom imádta, csak épp az volt a gond, hogy két kisgyerekkel, építkezés mellett minden volt csak praktikus nem (pedig nem volt hosszú!) Végül leszedettem, mert nem bírta az építkezést amikor fugáztam vele :):):) Egyet-kettőt eltörtem stb.


magyarul: ha tudsz rá vigyázni és ha úgy érzed a sajátjaid alapból nem szépek rakasd fel. Nekem pl nagyon kis tömzsi rövid körömágyam van, szebb és nőiesebb vele a kezem viszont nem tudok vele dolgozni és sportolni.

ezeket mind vedd számításba valamint hogy van egy x ezer forintod az újratöltésekre...

2014. márc. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!