Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Normális, ha a szemöldököm...

Normális, ha a szemöldököm végénél az utolsó 1 cm-en jóval kevesebb a szál? Használjak rá szemöldökceruzát?

Figyelt kérdés

(Annál a végénél, ami az orromhoz van közel)

Már elég régóta.

Ha közelről nézem a tükörben, nem is nagyon tűnik úgy, mintha sok szál hiányozna.

De messzibbről nézve szembetűnőbb, majdnem úgy néz ki, mintha "rövidebb" lenne a szemöldököm a normálisnál.



2012. ápr. 4. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen. :s De sajnos nem értem, hogy miért. Ráadásul, csak az egyik oldalon. Tök gáz, és nem lehet vele mit csinálni. :(

Nem hiszem sajnos, hogy a szemceruza segít, nagyon látszódna, hogy nem eredeti. Szerintem.

2012. ápr. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Neked csak az egyik oldalon? Nekem mind a kettőn.

Szerintem ha kicsi vonalakat húzunk a ceruzával, akkor természetesebbnek hat.

Vagy esetleg szemöldökpor?

Amúgy te szedted korábban, és nem nőttek ott vissza a szálak?

2012. ápr. 4. 22:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, nekem csak a bal oldalon. :s Nem értem. Sajnos amúgy sem szeretem a szemöldökömet, szerintem alapból túl vastag és sötét, de ez még nem lenne gond, csak így... :S


Porral még nem próbáltam.

Nem szedtem ki ott sosem, igazából nem is emlékszem, hogy mindig ilyen volt-e, vagy csak ilyen lett. :s Nem tudom. Mindenesetre régóta küszködök ezzel.


Neked mitől lett ilyen?

2012. ápr. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én régebben szedtem, hogy formát adjak a szemöldökömnek (illetve most is szedem a felesleges szálakat alul), aztán a végénél nem nőtt mindegyik szál vissza :S De lehet, hogy alapból se volt tökéletes, erre nem nagyon emlékszem.

Amúgy a másik végénél is egy kicsit rövid a szemöldököm, de ott nem vészes annyira.

Igen, az a rossz, hogy kozmetikus se tud rajta segíteni :(


Az utóbbi időben ricinusolajjal kenegetem az egészet, jelentős változás nincs, de azért valamit használ.

Szerintem még mindig a szemöldökceruza vagy por a legjobb megoldás, hogy normálisan nézzünk ki. A szemöldökceruzát sokan használják ott, ahol ritkásabb a szemöldök. Sőt, sokan az egész szemöldököt úgy rajzolják (ez mondjuk nem túl jó).


Neked amúgy mennyire néz ki hülyén a szemöldököd? Én ki merek menni azért az utcára, de kicsit zavar. (viccet félretéve komolyan kérdeztem)

2012. ápr. 4. 23:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát azért én is ki merek menni az utcára. :)

Hogy mennyire néz ki hülyén... Igazából nem tudom, csak, hogy engem zavar. Nyilván senki nem állt még elém, hogy "de hülyén nézel ki".

De mondjuk alapból nem vagyok sajnos egy szépség, lehet, hogy ez már nem oszt, nem szoroz. :(

Sajnos tényleg kozmetikus se nagyon tud mit csinálni, volt, hogy addig szórakozott vele, hogy a végén abszolút aszimmetrikus lett a kettő... :s

2012. ápr. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél fel egy képet a szemöldöködről! Én is észrevettem ezt saját magamnál, és szemöldök ceruzát használok, de használtam por állagút is. Mindenki megdícséri a szemöldököm, hogy milyen szép. Nagyon szemöldök mániás vagyok, úgyhogy ha feltöltesz egy képet a szemöldöködről, megtudnám mondani, hogy s mit csinálhatnál vele :)
2012. ápr. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!