Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Ti ha hajnalba/reggel...

Lányok! Ti ha hajnalba/reggel értek haza egy buliból akkor egyből lefekszetek aludni, vagy lemossátok a sminketeket és utána alszotok csak?

Figyelt kérdés
Nekem van, hogy néha semmi erőm ezzel szórakozni és csak levetkőzök és zutty be az ágyba. Ti??

2012. ápr. 11. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp lemosom.Ha nagyon nincs erőd,akkor rakd az ágyad mellé a sminklemosót vattakoronggal,húzd át kétszer vele,és akkor is jobb már a bőrödnek:)Én így szoktam néha.
2012. ápr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én ezért is vettem sminklemosó kendőt. Ilyenkor csak áttörlöm az arcom párszor vele és meg is vagyok:) Szolizásnál is nagyon hasznos !
2012. ápr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Még ha csak egy szolid kis smink is, szerintem a legjobb, ha letörlöd. Nem jó a bőrödnek, meg a párnán is elkenődhet.
2012. ápr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

En bedolok az agyba nagy buli utan- volt hogy a pizsamamat is csak felig tudtam atvenni es csak a pizsinadrag volt rajtam xD


Ha nem olyan nagy a buli akkor iszok vizet, eszek vmi kiflit hogy ne legyek masnapos lezihanyzom es viz az agy melle.

2012. ápr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem eddig mindig volt erőm sminket lemosni. akármilyen fáradt vagyok a bűntudatom nem engedi, hogy úgy aludjak el:D sőt, általában még leülök a kanapéra, megiszok egy vagy több pohár vizet a másnaposság ellen, átöltözök és csak aztán alszok. :D
2012. ápr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is mosd le ha csak úgy nagyjából is! Még ha a szemeddel nem is foglalkozol sokat mert az macerás az arcod töröld át valami lemosóval. Volt,h én sem mostam le és másnapra rendesen látszott,h megviseltebb az arcbőröm.
2012. ápr. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Elsőnek mosd le csak utána aludj el mert nagyon ráncos leszel!:)
2012. ápr. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp lemosom!
2012. ápr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!