Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretnék szépségpötty piercin...

Szeretnék szépségpötty piercinget? Nagyon fáJ? Vannak hátulütői? Ha bal oldalt van az orrpiercingem akkor inkább a jobb oldalra?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 12. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem, nem fáj nagyon, nagyon jól érzésteleníthető. Nincs hátulütője, ha szakembernél szúratod. És igen, ajánlom, hogy akkor a jobb oldalra.

Ha pesti vagy, tudok ajánlani embert

2012. ápr. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem van nem volt vészes a fájdalom inkább csak utána volt rossz. Az volt furcsa mikor szúrta át és pattogott a hús:) és igen jobb oldalra csináltasd!
2012. ápr. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen pesti vagyok :)
2012. ápr. 13. 08:28
 4/5 anonim válasza:

Szia! Én a héten csináltattam Studex Systemmel, a lövéssel együtt behelyezték az ékszert az orromba. Nem bírom a fájdalmat, sem a tűt, sem a vért ... de egyáltalán nem fájt, érzéstelenítés nélkül, nem is vérzett és nyitva volt a szemem!!! Olvastam előtte sok baromságot ezért kellemesen csalódtam. Kicsit lüktet az orrod, egy kicsit érzékeny, most épp viszket, mert ugye gyógyul. Kaptam rá cseppet, naponta többször is körbetörölgetem. Ennyi. Fújom az orrom mintha mi sem történt volna... mozgatom, csavargatom, hogy be ne forrjon és estére leragasztom, hogy nehogy kihúzzam.

Akinek még sosem volt előtte annak fura kicsit meg kell szokni :)

2012. ápr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Van már orrpiercingem... :)
2012. ápr. 14. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!