Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A miss sporti szemceruza jobb...

A miss sporti szemceruza jobb mint egy márkátlan (mármint kevésbé árt a szemnek) vagy csak drágább? Vagy melyik az ami legkevésbé árt a szememnek gyakori használat mellet?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 17. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem annyira értem a kérdésed. De ha az a kérdés, hogy jobb-e, akkor végül is, attól függ, honnan nézed. Ha nem akarsz teljesen névtelen cuccot venni, akkor nyílván jobb. De amúgy szerintem közel sem olyan drága, mint a többi "DM-es" márka.

És ami legkevésbé árt... valószínűleg a márkás kozmetikumok, ezekről gondolhatjuk legalábbis azt, hogy azért olyan drága, mert valószínűleg jó.

Dehát ez azért nem mindig így van.

Tapasztalat... kísérletezz, rá fogsz jönni, hogy szerinted melyik a legjobb, amelyik árban is elfogadható.

2008. ápr. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én próbáltam sokfélét. a Miss Sportynak jó a szemcerkája, meg a többi sminkcucca is. Szerintem milliószor jobb mint néhány (vagy több) "márkátlan". De ez attól függ, hogy kinek mi a jó...
2008. ápr. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem a Miss Sporty túlságosan lágy állagú, én azért nem szerettem, mert nagyon elmaszatolódott. Szerintem ártani egyik sem fog, hacsak nem vagy allergiás az összetevőire. Egy márkásabb szemceruzával szebben lehet festeni, meg szebb a színe.
2008. ápr. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nekem már évek óta ilyen típusú szemcerkám van, és nagyon elégedett vagyok vele. Próbáltam többfélét is, de nekem ez vált be a legjobban, és szerintem árban is elfogadható. Bár a többi termékével nem vagyok elégedett, de a szemceruza bevált.
2008. ápr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nekem van miss sportx-s ilyen golyós szemveruzám de olyan kemény mind a föld, azaz nem kenődik rendesen.
2008. ápr. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek!

De ha bárkinek van még ezzel kapcsolatosan ötlete akkor írjon.

2008. ápr. 20. 16:38
 7/9 anonim ***** válasza:
A MISS SPORTY nem rossz márka, de középszerü.Nekem még a RIMMEL jött be nagyon! Vannak sokkal drágábbak is töle,mint a Dior v. Lancome szemceruza.Ezek biztos, h. jobbak minöségre és összetevökben is, azért ilyen az áruk is.(kb. 3-4 ezer Ft.)Egyszer azért próbálj ki egy ilyet is, és meglátod, h. mi a különbség! Ez kicsit olyan, mint a parfümöknél, h. ha veszel egy 2000 Ft-sat, az csak 1 órán keresztül érzed,de ha veszel egy 13000 Ft-sat, akkor fél nap után is megkérdezik, h. milyen parfüm ez rajtad?? Legalábbis nálam így van...
2008. ápr. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon érzékey a szemem mindenre, a sminkre és a lemosóra is sajnos. Az egyetlen fajta szemceruza (kivéve a kezdet kezdetén édesanyám ezeréves noname őskövületét) amitől nem könnyezek ha nem kenem bele a szemembe, az az Aden Cosmetics-től van, piaci cucc, de nekem bevált. Még a Rimmeltől is "végigbőgtem" a napot.
2008. ápr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is miss sporty-t használok egész jó mert jol kenődik, de és egy pillanatra végig szoktam huzni az öngyujtó lángján és ugy még puhább mert megolvad és sokkal feketébb lesz.:)remélem segitetem, nagyon jo módszer nekem bevált:)
2008. júl. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!